گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
حواشی دیدار پرسپولیس و السد/ استادیوم آزادی پر گردید +تصویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در بازی بازگشت فاز نیمه پایانی لیگ قهرمانان قاره آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. حواشی این دیدار را در ادامه بخوانید: * * همان طور که حدس می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، ، تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در بازی بازگشت فاز نیمه پایانی لیگ قهرمانان قاره آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

حواشی این دیدار را در ادامه بخوانید:

* * همان طور که حدس می گردید استقبال از این بازی به نحو قابل ملاحظه ای بوده و از صبح امروز طرفداران زیادی دسته به دسته در حال رفتن به ورزشگاه بودند. در حالی که داخل ورزشگاه نشان می دهد که سکوهای زیادی به تسخیر طرفداران در آمده اما بیرون از ورزشگاه نیز طرفداران زیادی حاضر هستند که قصد ورود به ورزشگاه را دارند.

* * با توجه به شرایط موجود بعید به نظر می آید که طرفداران بتوانند همگی وارد ورزشگاه گردند و حدس می گردد که دست کم ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر پشت درهای بسته بمانند.

* * طرفداران پرسپولیس با حرارت خاصی در مورد بازی گفت وگو می کنند و هر کدام به حدس نتیجه می پردازند.

* * یکی از نکات قابل ملاحظه در بیرون از ورزشگاه، فروش مواد غذایی با نرخ های دوبرابر هست و هوادارانی که از شهرستان ها خودشان را به ورزشگاه آزادی رسانده اند با همین نرخ مواد غذایی را خریداری می نمایند.

این مطلبو از دست ندید!  فارس رتبه چهارم در تردد جاده‌ای کشور/ فروش ۷۱ هزار بلیت سفر

* * شماری از اشخاص بیرون ورزشگاه مقابل چشم های مأمورین اقدام به فروش بلیت می کنند و با نرخ های سرسام آور ۳۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰ هزار تومانی آن را به مردم می فروشند.

* * ترافیک شدیدی در سمت در غربی ورزشگاه به وجود آمده هست و به سبب پر بودن حجم پارکینگ ها زیادی از علاقه مندان خودروهای خود را بیرون از ورزشگاه پارک کرده اند.

*

* * تونل ورزشگاه آزادی بر طبق تحولات اعلام گردیده ای اف سی مورد بازسازی قرار گرفته و پوستر بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال کشورمان در ورزشگاه انتصاب شده هست.

* * در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی شروع می گردد که حجم این ورزشگاه سه ساعت مانده به شروع بازی تکمیل گردید.

* * حدود ۵۰۰۰ هوادار بیرون استادیوم آزادی هستند و با تکمیل حجم ورزشگاه آزادی پشت در ماندند.