تاریخ: ۲۲:۰۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

            قاچاق گردوشهرکرد – خبرنگار کیهان:مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری گفت: از یک تریلر ۷هزار و ۵۹۰ کیلوگرم گردوی تولید خارجی کشف و ضبط گردید.محمدرضا عمرون اضافه کرد: این مقدار گردو خارجی در یک دستگاه تریلر در لردگان زیر محصول علوفه جاسازی شده بود.بعد از رسیدگی و با توجه به خارجی بودن […]

    
    
    قاچاق گردو
شهرکرد – خبرنگار کیهان:مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری گفت: از یک تریلر ۷هزار و ۵۹۰ کیلوگرم گردوی تولید خارجی کشف و ضبط گردید.
محمدرضا عمرون اضافه کرد: این مقدار گردو خارجی در یک دستگاه تریلر در لردگان زیر محصول علوفه جاسازی شده بود.
بعد از رسیدگی و با توجه به خارجی بودن کالا و عدم عرضه سندهای مثبت گمرکی، قاچاقچیان به پرداخت بیشتر از ۸ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و ضبط کالای قاچاق محکوم گردیدند.
سارق اینترنتی
اصفهان – خبرنگار کیهان: ریاست پلیس فتا اصفهان گفت: فردی که از حساب یکی از شهروندان مبلغ ۳۷۰ میلیون ریال به طور اینترنتی برداشت کرده بود شناسایی و دستگیر گردید.
سرهنگ سیدمصطفی مرتضوی، گفت: به دنبال شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فرد ناشناسی طی چندین فقره تراکنش ۳۷۰ میلیون ریال از حساب وی برداشت کرده، با ارزیابی های تخصصی متهم که یکی از دوستان شاکی بود شناسایی و دستگیر گردید.
بازداشت ۳ انسان ربا
زاهدان – فارس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از بازداشت ۳ انسان ربا در ایرانشهر اطلاع داد.سرتیپ محمد قنبری گفت: نیروهای انتظامی در یک عملیات هدفمند ۵ اتباع خارجی را کمتر از ۱۳ ساعت از چنگال انسان ربایان آزاد و سه انسان ربا را نیز دستگیر نمودند.
کشف مواد مخدر
قزوین – خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف مقدار ۲ کیلوگرم هروئین و یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه در یک عملیات پلیسی در قزوین اطلاع داد.
سرتیپ مهدی محمودی گفت: مامورین اداره عملیات مخصوص پلیس مقابله با موادمخدر استان با کاوش و کارهای اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی پیشینه دار در امر معامله موادمخدر باخبر گردیدند.
وی اضافه کرد: در خلال کنترل خودروها، قاچاقچی موادمخدر با رویت مامورین در چهارراه «ولی عصر(عج)» متواری که سریعا با اقدام به موقع پلیس، خودرو متوقف و راننده دستگیر گردید.
وی عنوان داشت: در بازرسی مامورین از خودرو مقدار ۲ کیلوگرم هروئین و یک کیلو و ۵۰۰ گرم شیشه کشف و خودرو توقیف و متهم به مقر پلیس جابه جا گردید.
سقوط از کوه
خرم آباد – فارس:ریاست جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: جوان ۳۳ ساله پلدختری بر اثر سقوط از کوه طولکش به دره جان باخت.
علی کیانی اضافه کرد: بعد از اطلاع از این سانحه، سریعا تیم کوهستان جمعیت هلال احمر پلدختر برای رهایی این جوان به منطقه اعزام گردید اما متاسفانه جسد این جوان را پیدا نمودند.وی اضافه کرد: جسد این جوان پلدختری که حمزه مومنی اسم داشت توسط تیم کوهستان از درون دره به بالا کشیده و به بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر جابه جایی داده گردید.
برخورد مرگبار کامیون با وانت
شهرکرد – ایرنا: مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با خودرو وانت بار تویوتا در کانون ناغان – دوپلان شهرستان اردل در این استان جان ۲ تن را گرفت.
فرامرز شاهین اضافه کرد: این سانحه در ۸ کیلومتری شهر ناغان بین کامیون و وانت تویوتا رخ داد که در این تصادفات ۲ تن از سرنشینان وانت بار جان خود را از دست دادند.
دلیل سانحه عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده کامیون اعلام گردیده هست.
بازداشت عامل مزاحمت اینترنتی
بندرعباس – ایسنا: ریاست پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و بازداشت عامل مزاحمت اینترنتی در این استان اطلاع داد.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری زیبا از طبیعت زمستانی در نهاوند + فیلم

وی گفت: بعد از گذشت مدتی، شاکی از ادامه رابطه با متهم دوری کرده که نامبرده اقدام به تهدید انتشار عکس ها خصوصی شاکی در فضای سایبری و اخاذی از وی کرده هست.
منهدم کردن گروه دزدان احشام
آمل- ایسنا: فرمانده انتظامی آمل از شناسایی و منهدم کردن گروه سه نفره دزدیدن احشام در این شهرستان اطلاع داد.
موهبت الله آزادی گفت: به دنبال واقع شدن چندین فقره دزدیدن احشام در سطح شهرستان آمل، مامورین اداره مقابله با دزدیدن پلیس آگاهی این فرماندهی با مشارکت اداره اطلاعات جنایی پلیس آگاهی مازندران، گروه سه نفره دزدیدن را شناسایی و بازداشت آنها را در دستور کار خود قرار دادند.وی اضافه کرد: احشام سرقتی به مالباختگان عودت
 وی اضافه کرد: احشام سرقتی به مالباختگان عودت داده گردید.
تصادفات خونبار
ایلام- مهر: تصادف در کانون ملکشاهی- مهران سه کشته برجای گذاشت.سرهنگ رضا همتی زاده ریاست پلیس راه ایلام گفت: تصادف در تقاطع بان رحمان در کانون مهران در استان ایلام سه کشته برجای گذاشت.
وی تأکید کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پژو با خودروی کامیون که در تقاطع بان رحمان رخ داد، سه سرنشین پژو جان شکست خوردند.
وی دلیل واقع شدن این تصادف را عدم قدرت در کنترل ابزار نقلیه خودروی سواری پژو و بی احتیاطی راننده آن اعلام نمود.
اراک- ایلنا: معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی گفت: در سانحه رانندگی در کانون ساوه- بوئین زهرا ۲ نفر کشته و ۳ نفر مصدوم گردیدند.
سرهنگ محمود خلجی اضافه کرد: در سانحه رانندگی که در کیلومتر ۱۱ کانون ساوه- بوئین زهرا بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو آردی رخ داد، دو سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند دلیل این سانحه در دست ارزیابی هست.در این سانحه متاسفانه ۲ نفر از مصدومان پیش از رسیدن اورژانس مرگ کرده بودند و ۳ مصدوم این سانحه بعد از کارهای لازم پیش بیمارستانی به مرکز درمانی شهید استاد ساوه جابه جایی داده گردیدند.
پلمب واحدهای متخلف صنفی
یزد- مهر: فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: مامورین اداره نظارت بر اماکن عمومی این شهرستان ۲۱ واحد صنفی متخلف را پلمب کردند.
سرهنگ سیدمحمد طاهر موسوی گفت: در زمینه طرح بازدید از صنوف در شهرستان میبد با مشارکت عوامل اداره صنعت معدن و تجارت از ۶۷ واحد صنفی بازدید که ۲۱ واحد صنفی متخلف پلمب و برای ۴۶ واحد صنفی دیگر نیز هشدار پلمب صادر گردید.
موسوی، تخلف های کلیدی این واحدهای صنفی را نداشتن پروانه کسب، رعایت نکردن نکات بهداشتی و ضابطه های انتظامی برشمرد و اضافه کرد: اجرای طرح های همانند در دستور کار قرار دارد.
گاز گرفتگی قربانی گرفت
سرویس شهرستانها: فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از مرگ یک نفر بر اثر بی احتیاطی در استفاده از وسایل گرمایشی اطلاع داد.
سرهنگ «حسین ارجمند مزیدی» گفته بود: در ارزیابی های صورت گرفته و گزارش پزشک قانونی، مشخص شد یک نفر که مشغول آبیاری اراضی کشاورزی بوده با توجه به سردی هوا در یک اتاقک با روشن کردن پیک نیک در حال استراحت بوده که به سبب سهل انگاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داده هست.