گروه: زنان
تاریخ: ۹:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
حمله مردم کوی رمضان به شهردار منطقه ۷ اهواز

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، ساعت هفت صبح امروز، کوه در منطقه کوی رمضان اهواز ریزش کرد و دو خانه در حوالی کوه، روی ساکنانشان آوار شدند. متاسفانه در این حادثه دو نفر فوت کردند و دو نفر دیگر مصدوم شدند. همزمان با عملیات آواربرداری، ارسلان جعفری شهنی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، ساعت هفت صبح امروز، کوه در منطقه کوی رمضان اهواز ریزش کرد و دو خانه در حوالی کوه، روی ساکنانشان آوار شدند. متاسفانه در این حادثه دو نفر فوت کردند و دو نفر دیگر مصدوم شدند.

همزمان با عملیات آواربرداری، ارسلان جعفری شهنی شهردار منطقه هفت اهواز نیز با حضور در محل قصد بازدید از عملیات را داشت که با واکنش تند مردم منطقه مواجه شد و آنها به سمت وی حمله کردند که در این میان زد و خوردی نیز صورت گرفت.

مردم عقیده دارند؛ شهرداری اهواز مسبب این حادثه است و باید پیش از این، منازل مسکونی که در حاشیه کوه ساخته شده اند را جابه جا کند تا این امر منجر به فوت دو نفر نشود. آنها عقیده دارند که وقتی به شهرداری مراجعه می کردند با پاسخ های بی تفاوت شهرداری منطقه مواجه شده ایم و آنها عملا قصد نداشتند کاری برای این مشکل مردم انجام دهند.

این مطلبو از دست ندید!  اخاذی یک ونیم میلیاردی از بانوان تهرانی با ترفند کمک به خیریه