تاریخ: 18:53 :: 2019/07/15
حمله شیر به مسئول دهکده طبیعت قزوین +فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، هنگامی که علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در یکی از برنامه‌های سفر دو روزه خود به قزوین، از دهکده طبیعت قزوین بازدید می‌کرد، نوری، مالک این دهکده طبق روال […]

ویدئوی تازه منتشر شده از حمله ناگهانی شیر به مالک دهکده طبیعتبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، هنگامی که علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در یکی از برنامه‌های سفر دو روزه خود به قزوین، از دهکده طبیعت قزوین بازدید می‌کرد، نوری، مالک این دهکده طبق روال همیشگی با حضور در قفس شیرها به ارائه توضیحاتی در رابطه با پارک و همچنین حیوانات این دهکده پرداخت.

در حالی که  نوری سعی می‌کرد توجه شیرها را به خود و میهمانان جلب کند، ناگهان شیر نر از پشت به وی حمله کرد و از ناحیه پا، کمر و دست‌ها به شدت زخمی شد. سپس با مداخله نگهبانان دهکده و با استفاده از دستگاه‌های فشار آب، شیر از نوری جدا شد.

پس از این حادثه شیردل نوری پسر مهندس نوری اعلام کرد حال پدرش خوب است و برخی از نقاط بدن پدرش پانسمان شده و او در سلامت کامل به سر می‌برد و لطف خدا شامل حال پدرش شده است.

این مطلبو از دست ندید!  تصاویر زیبا از روستای فیلبند

حمله شیر به مسئول دهکده طبیعت قزوین +فیلم