حمایت ۲۲ هزار و ۸۵۰ حامی از ایتام لرستانی

0
اشتراک

حمایت ۲۲ هزار و ۸۵۰ حامی از ایتام لرستانی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سید حمید علوی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد لرستان امروز، نهم بهمن در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که طرح اکرام ایتام و محسنین از سال ۷۸ از سوی این نهاد اجرایی شده است، گفت: در این طرح که شامل دو بخش ایتام و محسنین است، خیران می‌توانند به فرزندان و خانواده‌هایی که از نعمت پدر محروم هستند یا به‌دلیل بیماری، کهولت سن و از کار افتادگی پدر توان اداره زندگی خود را نداشته مورد حمایت مادی و معنوی قرار دهند.
وی تقویت حس هم‌دلی و همکاری در جامعه اسلامی، ترویج سنت حسنه احسان به ایتام، ایجاد زمینه مشارکت خیران و نیکوکاران و رعایت عزت نفس و حفظ کرامت انسانی ایتام و خانواده‌های آنان را ازجمله اهداف این نهاد برای اجرایی کردن طرح دانست و بیان کرد: حامیان و خیران لرستانی در ۱۰ ماهه گذشته سال‌جاری ۶۶ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال به حساب ایتام واریز کردند.
علوی  ادامه داد: ۲۲ هزار و ۸۵۰  حامی از ۸ هزار و ۳۷۲  فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان لرستان را حمایت می‌کنند.
وی با اشاره به این‌که حامیان و خیران همواره یاری‌رسان و همراه کمیته امداد برای برطرف کردن مشکلات ایتام و محسنین در زمینه‌های مختلف هستند، تصریح کرد: حامیان در زمینه‌های ازدواج، تحصیل و درمان یاری‌گر خانواده‌های تحت حمایت هستند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد لرستان ضمن قدردانی از مساعدت‌های حامیان طرح اکرام و محسنین، گفت: تمامی کمک‌های مردمی در اسرع‌وقت و براساس اولویت نیازهای خانواده‌های تحت پوشش در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.