گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در بازدید از اولین باشگاه استارت آپ و کارافرینی شهرداری قزوین تاکید کرد که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از استارت آپ‌ها و ایده‌های خلاقانه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در بازدید از اولین باشگاه استارت آپ و کارافرینی شهرداری قزوین تاکید کرد که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از استارت آپ‌ها و ایده‌های خلاقانه حمایت ویژه می‌کند و در اولویت‌های این معاونت قرار دارد.

حمایت از استارت آپ‌ها اولویت برنامه‌های معاونت علمی ریاست جمهوری / افتتاح دهکده علم و خلاقیت پارک علم و فناوری قزوین

خوانساری مدیر باشگاهاستارت آپ و کارافرینی شهرداری قزوین هم گفت: برگزاری همایش و کارگاه تخصصی برای تغییر نگرش کارآفرینی برای دانش آموزان با موضوع ایده و خلاقیت، ایجاد فضای اشتراکی، آشنایی با مدیریت شهری، آموزش کارکنان شهرداری‌ها از اقدامات انجام شده در این باشگاه است.

او افزود: برپایی شش همایش، هفت دورهمی و ارائه خدمات اپلیکیشن رباتیک و کسب و کار و کارآفرینی از کار‌های انجام شده است و اگر فعالان این عرصه مشکل بازار و فروش داشته باشند کمک می‌کنیم.

خوانساری اضافه کرد: برای تکمیل زیست بوم عقد قرارداد و تفاهم نامه داشتیم و تاکنون ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده و در حال حاضر ۹ پژوهشگر، شش تیم اجرایی، ۱۲ مشاور، هفت کارآفرین و ۱۰ استارت آپ در این باشگاه فعال اند.

این مطلبو از دست ندید!  ۱۰ فیلم بیوگرافی دیدنی با محوریت زندگی افراد مشهور

در ادامه سفر معاون رییس جمهور به قزوین دهکده علم و خلاقیت و مرکز پویا نمایی و انمیشن هم در پارک علم و فناوری افتتاح شد.

حمایت از استارت آپ‌ها اولویت برنامه‌های معاونت علمی ریاست جمهوری / افتتاح دهکده علم و خلاقیت پارک علم و فناوری قزوین

این ساختمان دارای ۵۰۰ متر زیربناست و تولید اسباب بازی و وسایل کمک آموزشی در آن پیش بینی شده است.

برای این ساختمان تاکنون ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده و تکمیل آن به ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار دیگر نیاز دارد.

این مدرسه برای آموزش علم با طعم لذت، آموزش کاربردی مفاهیم علمی، فناوری نوین، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی دانش آموزان راه اندازی شده است.