تاریخ: ۴:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
حلالیتی که منصوریان باید از پیروانی بطلبد!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، قصه علیرضا منصوریان در استقلال به پایان رسید. علیرضا منصوریان یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ استقلال با شعار حیا کن و رها کن مجبور به ترک تیم شد و شاید این رفتار تماشاگران که همه اش مورد تایید نیست تاوان تصمیمات علیرضا منصوریان در مربیگری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

قصه علیرضا منصوریان در استقلال به پایان رسید. علیرضا منصوریان یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ استقلال با شعار حیا کن و رها کن مجبور به ترک تیم شد و شاید این رفتار تماشاگران که همه اش مورد تایید نیست تاوان تصمیمات علیرضا منصوریان در مربیگری باشد.

یکی از اشتباهات بد و عجیب علیرضا منصوریان پشت کردن به تیم ملی امید بود که ضربه بدی به کارنامه مربیگری امیر حسین پیروانی زد. 

تیم ملی امید با بیشکک رفت تا با قرقیزستان و عمان بازی کند و در صورت پیروزی در برابر این دو تیم به بازی های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در چین صعود می کرد. از استقلال نفراتی چون آرمین سهرابیان – مهدی قایدی – امید نورافکن و سید مجید حسینی مد نظر امیر حسین پیروانی بودند. از آنجایی که تیم استقلال در حال سپری کردن اردوی پیش از فصل در ارمنستان بود قرار بود این بازیکنان در بیشکک به اردوی تیم ملحق شوند اما علیرضا منصوریان در نهایت به هیچ یک از این بازیکنان اجازه حضور در اردوی تیم  ملی را نداد. با اینکه دربی سرخابی ها در آلمان لغو شده بود و تیم ملی امید هم دوم مرداد به تهران برمی گشت و بازی های لیگ برتر هم از ۵ مرداد آغاز می شد. از آنجایی که عارف آغاسی مدافع تیم تراکتورسازی هم اردوی تیم ملی امید را ترک کرده بود امیر حسین پیروانی در بازی ها از سینا خادم پور که پیش تر به عنوان بازیکن تعویضی در پست هافبک دفاعی بازی می کرد و علی شهسواری پور مدافع راست به عنوان مدافعان میانی استفاده کرد و ضربه خورد! باخت به عمان ایران را از صعود باز داشت و امیر حسین پیروانی را به انزوا برد. در حالی که او پیش تر کارنامه خوبی در تیم ملی جوانان از خود به جا گذاشته بود. 

این مطلبو از دست ندید!  سیلوانا میزبان دومین دوره مسابقات شطرنج جام طبیعت

کسب عنوان سومی در جام ملت های آسیا در حالی که ایران در گروه قطر قهرمان دوره قبل و هم چنین ژاپن قرار داشت و در مرحله یک چهارم نهایی ازبکستان تیم حاضر در جام جهانی دوره قبل را حذف کرد مقام کمی نبود و با همه زیاده خواهی ها در جام جهانی کارنامه ایران دست کم قابل دفاع بود. ایران بعد از ۱۶ سال به جام جهانی صعود کرد و بعد از چهار دهه در جام جهانی پیروز شد. در برابر زامبیا قهرمان آفریقا دو گل زد و در شرایطی به پرتغال باخت که این مهم با گل به خودی اتفاق افتاد…

بگذریم. هر چند حمایت لازم را از امیر حسین پیروانی بعد از بازی های امید را باید کی روش می کرد که به سرمربی تیم ملی امید گفته بود با تیم زیر ۲۰ سال در بازی ها حاضر شو و من از تو حمایت می کنم چرا که تیم زیر ۲۰ سال باید در بازی المپیک حاضر شود و از هم اکنون باید کسب تجربه کند. 

با این حال علیرضا منصوریان یک حلالیت به امیر حسین پیروانی بدهکار است. مربی ای که البته بعد از بازی های بیشکک کلمه ای علیه کی روش و منصوریان بر زبان نیاورد تا ادب را رعایت کرده باشد.