تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
حقانیان: ۲۵ سال با جهانگیری همکار بوده ام

خبرگزاری فارس: معاون کارها مخصوص دفتر مقام معظم رهبری بیان داشت: مردم زلزله‌زده با مشکلات بسیاری رو به رو می باشند و ما نباید طوری سخن کنیم که ۱۲ میلیون مستقر خانه مهر هم مبتلا مشکل گردند. وحید حقانیان معاون کارها مخصوص دفتر مقام معظم رهبری که به منظور ارزیابی وضع زلزله‌زدگان غرب کشور به […]

خبرگزاری فارس: معاون کارها مخصوص دفتر مقام معظم رهبری بیان داشت: مردم زلزله‌زده با مشکلات بسیاری رو به رو می باشند و ما نباید طوری سخن کنیم که ۱۲ میلیون مستقر خانه مهر هم مبتلا مشکل گردند.

وحید حقانیان معاون کارها مخصوص دفتر مقام معظم رهبری که به منظور ارزیابی وضع زلزله‌زدگان غرب کشور به قصر شیرین و سرپل ذهاب عزیمت کرده هست در مورد سخنانی که روز گذشته از وی در محیط مجازی توزیع گردید، توضیحاتی عرضه کرد.

حقانیان اضافه کرد: قسمتی از این منطقه من جمله مکان خانه مهر بر روی گسل بوده که بسیاری از خانه‌های بتنی که از طریق خود مردم هم ساخته شده کاملا فرو ریخته ولی سازه خانه مهر سالم هست.

معاون کارها مخصوص دفتر مقام معظم رهبری افزود: مردم مشکلات و آلام بسیاری دارند که ما ضروری هست آنان را کم کنیم نه اینکه طوری سخن کنیم که ۱۲ میلیون نفر از اهالی خانه مهر هم با مشکل رو به رو گردند.