حضور ۴ قصه‌گوی آذربایجان غربی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

0
اشتراک

حضور ۴ قصه‌گوی آذربایجان غربی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

جواد زاهدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با تلاش‌های انجام گرفته در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی، امسال ۲۰ جایزه جهانی و بین‌المللی توسط استان کسب شده است.

وی با بیان اینکه این جوایز شامل مدال‌های طلا، نقره و مدال افتخار است، تصریح کرد: امیدواریم در ایام باقی‌مانده سال نیز همچنان در این خصوص به توفیق برسیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی ادامه داد: ۲۷ بهمن ماه امسال نیز شاهد برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خواهیم بود که آذربایجان غربی سهم خوبی در این جشنواره دارد.

این مسؤول یادآور شد: در این جشنواره، چهار قصه‌گو از استان شرکت خواهند داشت که سه قصه‌گو از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یک نفر نیز خارج از کانون ولی از استان آذربایجان غربی خواهد بود.

زاهدی در ادامه به تبریک فرا رسیدن دهه فجر، اظهار داشت: علاوه بر برنامه‌های موثر اعلامی از سوی مرکز، مسؤولیت کمیته کودک و نوجوان دهه فجر را نیز در استان عهده‌دار هستیم که این برنامه‌ها شامل برنامه‌های درون سازمانی و برنامه‌های مشترک خواهد بود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی اعلام کرد: ۲۴ عنوان برنامه فرهنگی در قالب بیش از ۴۰۰ برنامه طی ۱۰ روز و از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی اجرایی خواهد شد.

این مسؤول  ادامه داد: در ان راستا تلاش شده به ظرفیت‌های انقلاب، تاریخ انقلاب، آرمانهای شهدا و مام شهدا را به کودکان و نوجوانان بیش از پیش تبیین کنیم.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.