تاریخ: ۲:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،بخشدارمرکزی‌کرمانشاه با بیان اینکه این جشنواره به عنوان اولین جشنواره و اولین تجربه با نام و عنوان سراب‌نیلوفر در استان کرمانشاه برگزار می شود، گفت: در میان تمامی جاذبه های طبیعی و گردشگری، سراب نیلوفر گل سر سبد طبیعت گردی استان است. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،بخشدارمرکزی‌کرمانشاه با بیان اینکه این جشنواره به عنوان اولین جشنواره و اولین تجربه با نام و عنوان سراب‌نیلوفر در استان کرمانشاه برگزار می شود، گفت: در میان تمامی جاذبه های طبیعی و گردشگری، سراب نیلوفر گل سر سبد طبیعت گردی استان است.

 فتحی با اشاره به اینکه ۴ هزار اثر تاریخی در کرمانشاه قرار دارد، گفت: حضور ایلات، گویشها و مذاهب مختلف اهل حق، اهل سنت، جاف، لک ،کلهر و سنجابی  سنت های زیبا و جاذبه های طبیعی، فرهنگی و گردشگری در کرمانشاه، می تواند این شهرستان را به مقصد خوبی برای گردشگران تبدیل کند.

وی افزود: وظیفه همه ما معرفی کرمانشاه است و باید برای جذب گردشگران و مسافرین برنام ریزی کنیم، زیرا حضور گردشگران عامل سرزندگی، ایجاد درآمد و اشتغال جوانان است.

وی گفت: همه ما باید با تکیه بر منابع و داشته هایمان برای تامین تجهیزات و ارتقای اماکن گردشگری و طبیعی کرمانشاه تلاش کنیم و امید است با همراهی دیگر مسئولان و سرمایه گذاری بخش خصوصی، اماکن توریستی گردشگری استان خصوصا سراب نیلوفر در سالهای آتی توسعه یابد.

این مطلبو از دست ندید!  شیراز| کمیته پزشکان خیر تشکیل می‌شود

فتحی با اشاره به تلاش های دکترکهریزی در خصوص جلوگیری از انقراض گل زیبای نیلوفر، گفت: دلسوزی و احساس مسئولیت دکتر کهریزی و تیم ایشان، همچنین آقایان شفقت و نیازی از محیط بانان این مجموعه موجب حفظ این میراث گرانبها و نشان زیبای کرمانشاه شد.

انتهای  پیام/ز

 

 

جلوگیری از انقراض گل زیبای نیلوفر