حضور مداح اهل بیت (ع) در هتل پرسپولیسی‌ها/ پیش‌بینی وضعیت جوی قم

0
اشتراک

حضور مداح اهل بیت (ع) در هتل پرسپولیسی‌ها/ پیش‌بینی وضعیت جوی قم

حضور مداح اهل بیت (ع) در هتل پرسپولیسی‌ها/ پیش‌بینی وضعیت جوی قمبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ساعت ۹:۳۰ صبح امروز (شنبه) برای صرف صبحانه در رستوران هتل حضور پیدا کردند.

آنها ساعت ۱۱ هم یک برنامه سبک داشتند. ناهار هم در ساعت ۱۲ تدارک دیده شد و پس از آن، بازیکنان استراحت کردند تا ساعت ۱۴ در جلسه فنی برای معرفی ترکیب اصلی شرکت کنند. ساعت ۱۴:۴۰ دقیقه هم حرکت به سمت ورزشگاه خواهد بود.

سرخپوشان در شرایطی در این بازی حاضر خواهند شد که علاوه بر محسن ربیع خواه که مصدوم است، سید جلال حسینی، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی هم به دلیل سه اخطاره بودن حضور ندارند.

پرسپولیس در حالی به مصاف صبای قم می‌رود که بنا بر اعلام کارشناسان هواشناسی، احتمال بارندگی در جریان بازی بسیار زیاد خواهد بود.

در حال حاضر در قم بارندگی و مه غلیظ وجود دارد. کارشناسان هواشناسی میزان رطوبت هوا در شهر قم را صددرصد اعلام کردند که در ساعات آینده کاهش خواهد یافت ولی با شروع بازی بر میزان آن افزوده خواهد شد. همچنین برای ساعات عصر پیش‌بینی بارندگی شده و دمای هوا هم به ۵ تا ۸ درجه خواهد رسید که با غروب آفتاب کاهش می‌یابد.

همچنین سید مهدی میردامان، مداح اهل بیت (ع) در هتل محل اقامت سرخ‌پوشان حضور پیدا کرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.