گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
حرکت قطارها، هواپیما‌ها و اتوبوس‌ها طبق ساعت مندرج در بلیت انجام می‌شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود. بر این اساس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا روز چهارشنبه در […]

لبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از   گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و در ساعت ۲۴ روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می‌شود.

بر این اساس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا روز چهارشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ اول فروردین ۱۳۹۸، همه قطار‌های مسافری رجا طبق ساعت رسمی کشور حرکت می‌کنند.

 بیشتر بخوانید: تغییر ساعات برخی پروازها/مسافران با اطلاعات پرواز تماس بگیرند

این شرکت از هموطنان خواست به دلیل نبود امکان تامین جا برای جاماند‌گان از قطار و برای انجام امور مربوط به کنترل بلیت، طوری برنامه‌ریزی کنند که یک ساعت قبل از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن حاضر باشند.

مسافران در طول سفر با قطار باید شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر را همراه و در دسترس داشته باشند تا در صورت درخواست مأموران، آن را ارائه دهند.

این مطلبو از دست ندید!  توقیف نمایشی با بازی پژمان جمشیدی

این شرایط برای ساعت حرکت هواپیما‌ها و اتوبوس‌ها نیز وجود دارد و پس از تغییر ساعت رسمی کشور، همچنان پرواز‌ها و اتوبوس‌ها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت‌ها انجام می‌شود.

بر این اساس لازم است مسافران پرواز‌های داخلی و خارجی ضمن تنظیم ساعت خود با ساعت رسمی کشور برنامه‌های خود را بر اساس زمان درج‌شده در بلیت‌های هواپیما انجام داده و در فرودگاه‌ها حضور یابند.