گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
حال و هوای ورزشگاه آزادی تا آغاز فینال قاره آسیا

گروه ورزشي: تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) در دیدار بازگشت فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم کاشیما آنتلرز ژاپن خواهد رفت و حدود ۷۰۰ هوادار خانم، به طور گزينش شده! این بازی را از نزدیک نظاره می‌کنند. اين امر هم براي جواب دادن به قوانين فيفا (برابري […]

گروه ورزشي: تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) در دیدار بازگشت فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم کاشیما آنتلرز ژاپن خواهد رفت و حدود ۷۰۰ هوادار خانم، به طور گزينش شده! این بازی را از نزدیک نظاره می‌کنند. اين امر هم براي جواب دادن به قوانين فيفا (برابري جنسيتي در ورزش) انجام شده هرچند مقام های فيفا خود هم مي دانند، بانوان ايراني همچنان از ورود آزاد و داوطلبانه (با خريد بليط) به دليل فشارهاي برخي محافل حكومتي و مذهبي محروم هستند!

حواشي:
اين امر هم براي جواب دادن به قوانين فيفا (برابري جنسيتي در ورزش) انجام شده هرچند مقام های فيفا خود هم مي دانند، بانوان ايراني همچنان از ورود آزاد و داوطلبانه (با خريد بليط) به دليل فشارهاي برخي محافل حكومتي و مذهبي محروم هستند! جرثقیل‌های مربوط به راهنمایی و رانندگی استان تهران در اطراف استادیوم آزادی حاضر هستند و چنانچه طرفداران خودروهای خود را کنار استادیوم پارک کنند به پارکینگ جابه جا می‌کنند.
پیراهن تیم پرسپولیس در اقدامی از سوی اسپانسر این باشگاه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که طرفداران نسبت به این مبحث عکس العمل نشان دادند و نرخ آن را خیلی بالا دانستند.
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس وعده داده بود در صورت قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان قاره آسیا، سبیل خواهد گذاشت که طرفداران به علت همین مبحث با زدن سبیل‌های تصنعی وارد ورزشگاه گردیدند!
به علت استقبال خوب و زیاد طرفداران پرسپولیس درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۹ صبح باز گردید، در حالی که قبل از این گفته شده بود طرفداران از ساعت ۱۲ می‌توانند وارد ورزشگاه گردند.
درحالی که بلیت‌های این دیدار از قبل به طور الکترونیکی به فروش رسیده هست از سوی مأمورین انتظامی حاضر در ورزشگاه آزادی به طرفداران اعلام گردید اگر بلیت از قبل تهیه نکرده‌اند، ورزشگاه آزادی را ترک نمایند.
به علت الزمات و دستورالعمل ای اف سی و ایرادات آنان درباره وضع ورزشگاه آزادی و تحولات ایحاد شده در قسمت گیت‌های ورودی تماشاگران طرفداران با مکانیزم منظمی وارد استادیوم می‌شوند و در این بین بازرسی زیادی هم از طرفداران به عمل می‌آید.
قسمتی از جایگاه ضلع شمالی ورزشگاه را برای بانوان تماشاگر اختصاص داد‌ه‌اند. بانوان خبرنگار بانوان داخلی هم در جایگاه خبرنگاران حاضر خواهند بود.
عاملان برپایی این دیدار اعلام نمودند طرفداران منحصرا می‌توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه گردند.
خارج از ورزشگاه بلیت‌هایی که روی آن مهر غیر قابل فروش خورده هست در بازار سیاه به فروش رسیده می‌شود. با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا

با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
درهای ورزشگاه آزادی به روی طرفداران پرسپولیس باز گردید و قسمتی از طرفداران این تیم راهی سکوهای ورزشگاه گردیدند. این در حالی هست که قرار بود درهای ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۲ امروز باز گردد اما به سبب ازدحام جمعیت درهای استادیوم زودتر باز گردید.
با حال و هوای آزادی تا آغاز فینال آسیا
در حالی که حدود ۹ ساعت به آغاز این دیدار مانده، تعداد زیادی از طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح مقابل درهای ورودی استادیوم آزادی حاضر هستند و در انتظار باز شدن درهای ورودی هستند.
علی رغم اعلام قبلی مسئولین مبنی بر عدم بلیت‌فروشی کاغذی در ورزشگاه، تعدادی از طرفداران بازهم بدون بلیت به استادیوم آمده‌اند.
قرار هست درهای ورودی ورزشگاه آزادی ساعت ۱۲ به روی طرفداران باز گردد و تماشاگران منحصرا می‌توانند با کارت ملی خود وارد ورزشگاه گردند.
حضور طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح
حضور طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح
حضور طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح
حضور طرفداران پرسپولیس از ساعات اولیه صبح
…………………………………………………………………………………..
زنده از تهران؛ فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا آغاز گردید!
در فاصله ساعت ها تا آغاز بازی پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن، تهران حال و هوای مسابقه را به خود گرفته هست. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از "ورزش سه"، امروز مهم ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد گردید اما فینال لیگ قهرمانان تنها ۹۰ دقیقه در مستطیل سبز نیست و بازی برای خیلی ها از ساعت ها قبل آغاز می گردد تا ساعت ها بعد نیز ادامه دارد هم اکنون زیادی در راه ورزشگاه آزادی هستند و تعدادی دیگر هم از خانه خود را آماده تماشای بازی می کنند.
 
13:31 – علاوه بر این خبر داده که ۷ استقلالی و ۶ پرسپولیسی در فهرست کی روش هستند.
 

 
13:30 – اتوبان تهران – کرج دیگربار به علت ازدحام عجیب مردم، مبدل به پارکینگ پرسپولیسی ها گردید! پلیس مثل بازی السد ورودی غربی استادیوم را بسته هست.
 
13:25 – در فاصله ۵ ساعت تا آغاز بازی فینال لیگ قهرمانان، بیشتر از ۵۰ هزار نفر در ورزشگاه حاضر هستند.
 

 
13:21 – توییت جالب شاهرخ دولکو منتقد سینمایی
 

 
 
13:20 – افشین قطبی در توییتر ورزشگاه آزادی را «زمین اروپا» قلمداد کرد.
 

 
 
13:15 – توییت بامزه ماهرز یکی از اعضاء توییتر: درحاشیه بازی پرسپولیس:اینقدر مطلب درباره پرسپولیس فرستادم تو گروه خانوادگی خاله م شاکی گردید درج کرد “همش فوتبال فوتبال، دیوانه‌مون کردید، ول کنید دیگه.” شوهر خاله م ریپلای کرد “آخه ول کنم به چشات اتصالی کرده” :))))))))))))) در نهایت بعد سی سال ما یه تیکه بامزه از این مرد شنیدیم!
 
 
13:05 – این جلد هواداری ها هست در عکس العمل به بازی امروز؛ روزنامه ای که از لوگویش مشخص هست که قصد دارد هوادار هر دو تیم باشد.
 

 
13:00 – 850 850 تماشاگر دختر در حال ورود به ورزشگاه آزادی هستند.
 

 
12:56 – تنها یک جایگاه به طرفداران تیم کاشیما آنتلرز اختصاص داده شده هست.
 

 
12:55 –
 

 
 
12:40 – از بین دو میلیون (یا بیشتر) درخواست برای تهیه بلیت، تنها ۷۵ هزار نفر موفق به خرید گردیدند؛ چه لقبی خوب ترین از خوش شانس ترین یا خوشبخت ترین طرفداران ایران؟
 

 
12:34 – پیج طرفداران اولترای ژاپنی از فوتبال دوستان این کشور خواست برای سرافراز شدن کشور ژاپن از تیم کاشیما آنتلرز پشتیبانی نمایند.
 

 
12:30 – عکس اعجاب انگیز از سکوهای مملو از تماشاگر ورزشگاه آزادی در فاصله ۶ ساعت تا آغاز بازی؛ بعید نیست تا یکی دو ساعت بعد استادیوم پر گردد.
 

 
12:25 – حضور بانوان منتخب در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز. گفته می گردد بعضی از آنان توسط باشگاه پرسپولیس گزینش شده اند و تعدادی هم از نهادهای متفاوت. علاوه بر این به احتمال زیاد مثل بازی بولیوی اعضای تیم ملی بانوان در جایگاه بانوان حاضر خواهند بود.
 

 
 
12:14 – درب ورودی بانوان ورزشگاه آزادی!
 

 
12:11 – رسانه های ژاپنی با انتشار این عکس به مسافت طولانی که بازیکنان کاشیما پیموده اند، اشاره کردند و از خستگی بازیکنان این تیم گفتند.
 

 
12:09 –
 

 
12:01 – اطراف ورزشگاه آزادی هم اکنون! طرفداران از سه گیت رد می گردند که یکی از آنان الکترونیکی هست.
 

 
11:57 – در ورودی وی آی پی ورزشگاه آزادی عکسی از قهرمانان سال های گذشته قاره آسیا قرار دارد.
 

 
11:54 – حسین ماهینی کاپیتان مصدوم تیم پرسپولیس معتقد است پرسپولیس مثل تیم ملی ۹۸ محبوب هست.
 

 
11:40 – طرفداران زیادی از نقاط متفاوت ایران خود را به ورزشگاه آزادی رسانده اند؛ یکی از آنان از شهرستان طیبی در کهکیلویه و بویر احمد به تهران آمده تا بازی تیم دوست داشتنیش را تماشا کند.
 

 
11:30 – یکی از جذاب ترین بازی های داخل خانه پرسپولیس در لیگ قهرمانان قاره آسیا در سال ۲۰۱۲ انجام گردید. این تعداد هوادار در آن زمان رکورد پرتماشاگرترین بازی تاریخ قاره آسیا را جابجا کرد.
 

 
11:18 – پرده برداری از گیت های جدید در شرایطی که ازدحام عجیبی در برابر گیت ها وجود دارد و طرفداران اهتمام می کنند هرچه زودتر خود را به ورزشگاه برسانند.
 

 
11:16 – فاکس اسپورت: پرسپولیس عادت دارد در بازی های مهم آسیایی باخت بازی رفت را با کامبکی رویایی در بازی بازگشت مقابل دیدگان طرفدارانش جبران کند.
 

 
11:12 –
 

 
11:06 – بعضی از دلال های بلیت بازی فینال، در اطراف ورزشگاه بهمراه بلیت کارت ملی خود را هم یک روز به خریدار قرض می دهند! نرخ اعلامی توسط آنان رقم های نجومی و عجیب و غریب هست!
 

 
11:00 –
 

 
 
10:52 – یکی از رسانه های سرشناس ژاپنی با این پوستر به استقبال بازی کاشیما و پرسپولیس رفته و از بازیکن های تیم ژاپن خواسته که امشب با بیشترین توان بجنگند!
 

 
10:45 – امروز  همزمان با مسابقه دو تیم فوتبال پرسپولیس – کاشیما آنتلرز، تعداد ۱۰ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ دستگاه موتورلانس و با توجه به حضور بانوان ۲ دستگاه آمبولانس با تکنسین‌های خانم مخصوص بانوان حاضر در ورزشگاه در قالب ۵۰ نیروی ستادی و عملیاتی در ورزشگاه آزادی مستقر خواهند گردید.
 
10:30 – ورزشگاه آزادی هم اکنون؛ خیلی ها گیت ها را رد کرده اند اما روی سکوها مستقر نشده اند.
 

 
10:15 – روزنامه همشهری ورزشگاه صفحه جلد خود را به بازی پرسپولیس اختصاص داده و نوشته: در انتظار کامبک دیگر برای جاودانگی سرخ ها
 

 
10:00 – در خیابان های اطراف ورزشگاه از همین اکنون ترافیک تقریبا سنگینی به وجود آمده هست.
 

 
09:50 – عکسی از شادی کاپیتان تیم پرسپولیس بعد از بازی با السد؛ سیدجلال حسینی امید دارد امروز جام را بالای سر ببرد.
 

 
09:40 – در شرایطی که اعلام شده بود در ورزشگاه ساعت ۱۲ بازخواهد گردید اما به سبب ازدحام جمعیت در برابر در ورزشگاه، دقیقه هایی قبل مجوز ورود تماشاگران صادر گردید.
 

 
09:30 – وضع درب غربی ورزشگاه آزادی و حضور پرشور طرفداران پرسپولیس در فاصله ۹ ساعت تا آغاز بازی
 

09:10 –
 

 
09:00 – روزنامه ایران ورزشی با تیتر «جان می دهیم اما جام نمی دهیم» به استقبال فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا رفته هست.
 

این مطلبو از دست ندید!  تصمیم غلط ارز ۴۲۰۰ تومانی براساس اختیارات دولت بود/ ضرر ۳۰ میلیارد دلاری تصمیم زنگنه/ مردم در انتظار انتشار اسامی دوشغله‌های وزارت کار