تاریخ: ۱۸:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
حافظی: ۸۷ مدرسه تخریب شده در منطقه های زلزله زده کرمانشاه از طریق خیرین ساخته می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، محمدرضا حافظی روز پنج شنبه در مراسم بازنمایی مرحله دوم بنیاد نیکوکاری فرهنگی ابراهیمی در شهرستان دماوند اضافه کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز ۶۵۰ هزار خیر در داخل کشور و یک هزار خیر در بیرون از کشور عضو دارد که تا هم حالا ۳۷ درصد از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، محمدرضا حافظی روز پنج شنبه در مراسم بازنمایی مرحله دوم بنیاد نیکوکاری فرهنگی ابراهیمی در شهرستان دماوند اضافه کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز ۶۵۰ هزار خیر در داخل کشور و یک هزار خیر در بیرون از کشور عضو دارد که تا هم حالا ۳۷ درصد از کل مدرسه ها کشور با همت خیرین مجمع احداث شده هست.
وی در مورد پیشینه فعالیت مجمع نیز گفت: کار مجمع از۲۱ سال پیش شروع شده که در سال اول ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و در سال دوم ۴۰ میلیارد تومان از طریق خیرین برای ساخت مدرسه هزینه شده هست.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به اینکه ارزش موقوفات تعلیم و پرورش از ۳۸۶ میلیارد تومان به ۵۰۰ میلیارد تومان رسید، اضافه کرد: در همان وقت مساعدت خیرین به یک هزار و ۸۴ میلیارد تومان رسید که این نشان از نگاه خیرخواهانه و آدم صمیمانه ملت ایران دارد.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت بی‌نظیر در روستای چم سیدمحمد + تصاویر

بنیاد نیکوکاری ابراهیمی، یک مجموعه فرهنگی با ۲۰ هزار مترمربع پهنه هست که مرحله نخست همان سال ۸۹ در دماوند به بهره برداری رسید.

درمراسم امروز مرحله دوم این مجموعه فرهنگی و نیکوکاری در ۱۰ هزار متر مربع به بهره برداری رسید، علاوه بر این نشان چهره پایدار خیرین سال ۹۶ کشور از طریق آیت الله مکارم شیرازی به حاج اکبر ابراهیمی اهدا گردید.

خبرنگار: الهام حیدری – انتشار یافتن: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۶**۱۶۲۵