گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
حاشیه های حضور  روحانی در جمع هرمزگانی‌ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز (یکشنبه) در سالن ورزشی فجر بندرعباس در جمع مردم استان هرمزگان سومین سخنرانی انتخاباتی خود را در جریان سفر دو روزه اش به کرمان، یزد و هرمزگان انجام داد. پیش از صحبت های روحانی رئیس ستاد انتخاباتی او در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز (یکشنبه) در سالن ورزشی فجر بندرعباس در جمع مردم استان هرمزگان سومین سخنرانی انتخاباتی خود را در جریان سفر دو روزه اش به کرمان، یزد و هرمزگان انجام داد.

پیش از صحبت های روحانی رئیس ستاد انتخاباتی او در هرمزگان امام جمعه اهل سنت بندرعباس و نماینده جوانان هرمزگان صحبت هایی را مطرح کردند و مردم حاضر درسالن به ابراز احساسات پرداختند.

با حضور روحانی درسالن ابراز احساسات مردم به اوج خود رسید و شعارهایی از قبیل “روحانی دوستت داریم”، “روحانی روحانی حمایتت می کنیم”، “وصیت هاشمی حمایت از روحانی” و” سلام بر خاتمی درود بر روحانی” سر دادند. ضمن اینکه یک گروه موسیقی محلی هم به اجرای موسیقی بندری پرداخت. با پایان صحبت های روحانی مردم باز هم به ابراز احساسات پرداختند و با شعار “روحانی روحانی حمایتت می کنیم” سالن را ترک  کردند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، روحانی درسفر دو روزه انتخاباتی خود دیروز صبح در سالن تلاش کرمان و دیروز عصر در مسجد حظیره یزد در میان استقبال پرشور مردم این دو شهر سخنرانی کرد و امروز هم در پایان سفر تبلیغاتی خود در جمع مردم هرمزگان حاضر شد. قرار است روحانی بعد از انجام فعالیت‌های انتخاباتی‌اش، امروز به عنوان رئیس‌جمهور ، پالایشگاه ستاره خلیج فارس را در هرمزگان افتتاح کند.

انتهای پیام

برچسب ها: , ,