گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
حاشیه نشست خبری برانکو و شفر|بی نظمی سالن نشست و حضور سرمربیان با پیراهن های آبی و قرمز/ شفر در پی  بلیت شهرآورد!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نشست خبری برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر، سرمربیان دو تیم پرسپولیس و استقلال قبل از شهرآورد ۸۸ امروز (چهارشنبه) در سازمان لیگ برگزار گردید که حاشیه‌های این نشست به توصیف زیر هست: * * برانکو ایوانکوویچ با پیراهن قرمز رنگ در نشست خبری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نشست خبری برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر، سرمربیان دو تیم پرسپولیس و استقلال قبل از شهرآورد ۸۸ امروز (چهارشنبه) در سازمان لیگ برگزار گردید که حاشیه‌های این نشست به توصیف زیر هست:

* * برانکو ایوانکوویچ با پیراهن قرمز رنگ در نشست خبری حاضر گردیده بود که بعد از ورود به سالن، لحظاتی مقابل دوربین عکاسان ایستاد. او از حضور پررنگ خبرنگاران و عکاسان تعجب کرده بود.

* * خبرنگاران و عکاسان زیادی در سالن نشست خبری ارتباطات عمومی سازمان لیگ حضور پیدا کرده بودند. این مساله موجب بی‌نظمی زیادی شده بود و زیادی از حاضران ایستاده نشست خبری را ادامه دهند.

* * بی‌نظمی ایجاد شده در سالن نشست خبری موجب گردید صحبت‌های سرمربی پرسپولیس با دیرکرد شروع گردد.

*

*

* * بعد از برپایی نشست خبری، حجت‌الله بهمنی، مدیر ارتباطات عمومی سازمان لیگ از وینفرد شفر خواست در گفت‌و‌گویی با یک گروه مستندساز شرکت کند که جواب شفر به این درخواست مثبت بود، اما سرمربی آبی‌پوشان درخواست عجیبی از بهمنی داشت و گفت برای بازی فردا برای او دو عدد بلیت کنار بگذارد.

این مطلبو از دست ندید!  تکذیب تهیه بلیت برای برانکو از سوی باشگاه