گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۱۵

– اخبار ورزشی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه شهدای شهرقدس آغاز می‌شود که در حال حاضر تقریبا ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و هر لحظه به تعداد آنها اضافه می‌شود. * ازدحام بسیار […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم‌های پیکان و پرسپولیس در شرایطی از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه شهدای شهرقدس آغاز می‌شود که در حال حاضر تقریبا ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و هر لحظه به تعداد آنها اضافه می‌شود.

* ازدحام بسیار شدیدی در بیرون از ورزشگاه ایجاد شده و هواداران برای تهیه بلیت با مشکل مواجه شدند. با وجود اینکه چند سالی است در این ورزشگاه بازی‌های استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود اما در ورودی تماشاگران همچنان بی‌نظمی دیده می‌شود.

* بازیکنان پیکان ساعت ۱۶:۵۵ برای گرم کردن بدن خود به زمین آمدند و ۵ دقیقه بعد شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حالی که به شدت تشویق می‌شدند به زمین آمدند.

* تقریبا کل تماشاگران حاضر در ورزشگاه طرفدار تیم پرسپولیس هستند و گویا این تیم میزبان مسابقه است.

* حسین فرکی مانند ایوانکوویچ در کنار زمین نظاره‌گر گرم کردن شاگردان خود است.

این مطلبو از دست ندید!  سلطان کنسرت کیست؟

* هواداران پرسپولیس احمد نوراللهی را که در دربی موفق به گلزنی شده بود با شعار جدیدی مورد تشویق قرار دادند.

* بازیکنان ذخیره به همراه نفرات اصلی به زمین آمده و در گوشه‌ای مشغول بازی ۵ به ۲ هستند. این در شرایطی است که سروش رفیعی ترجیح داده در رختکن بماند.

* حضور بازیکنان پرسپولیس در زمین هواداران این تیم را سر ذوق آورده و پس از برد این تیم در دربی در دقایقی علیه استقلال شعار سر دادند.

* افراد حاضر در زمین پس از حضور برانکو و بازیکنان از فرصت استفاده کردند و با برانکو و بازیکنان عکس سلفی گرفتند.

* بازیکنان پرسپولیس به سمت مجید صالح مربی پیکان رفتند و با او خوش وبش کردند.