گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹
حاشیه بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز| حضور پروین، خوردبین و گرشاسبی در ورزشگاه آزادی/ تماشاگران ژاپنی هم آمدند + تصویر و فیلم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در فاصله تقریباً سه ساعت و نیم مانده به دیدار بازگشت فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا بیشتر از ۶۵ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و بی‌صبرانه و مشتاقانه و در انتظار شروع این مسابقه می باشند. * * از ساعت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در فاصله تقریباً سه ساعت و نیم مانده به دیدار بازگشت فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا بیشتر از ۶۵ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و بی‌صبرانه و مشتاقانه و در انتظار شروع این مسابقه می باشند.

* * از ساعت ۱۳:۳۰ راه برای همه اتومبیل‌هایی که قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند از یک کیلومتری این ورزشگاه بسته گردید و خیلی‌ها وادار گردیدند اتومبیل خود را در این فاصله از ورزشگاه پارک کرده و پیاده به سمت محل برپایی دیدار پرسپولیس – کاشیما آنتلرز حرکت کنند.

* * مأمورین اسب سوار بسیاری دور تا دور محوطه ورزشگاه آزادی در حال رزمایش بودند که موضوع طرفداران شده و با آنان تصویر یادگاری می‌گرفتند.

* * علی رغم اینکه مکررا و از طرق متفاوت به طرفداران اعلام شده بود بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی نشوند دو مرتبه هم بیشتر از هزار تماشاگر بدون بلیت در جوار بلیت‌فروشی حاضر بودند و در انتظار باز شدن درهای ورزشگاه به روی خود بودند. عاملان برپایی مسابقه مکررا و مکررا به طرفداران اعلام نمودند آنهایی که بلیت ندارند در ورزشگاه نمانند، چون که تحت هیچ شرایطی آنان را راه نخواهند داد.

*

* * خبرنگاران ژاپنی از ساعت ۱۴ با حضور در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی در جای خود مستقر گردیدند و نکته مهم اینکه وحدت و رابطه خیلی صمیمی بین آنان وجود داشت.

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی

*

* * تمام شرایط برای برپایی مراسم افتتاحیه و اختتامیه لیگ قهرمانان قاره آسیا مهیاست و تحولات به وجود آمده در ورزشگاه آزادی کاملاً مشهود.

*

* * از سکوهای ورزشگاه آزادی منحصرا قسمتی از جایگاه تهی مانده که آن هم به علت گرانی نرخ بلیت این سکوهاست.

* * سکوهای کناری جایگاه خبرنگاران برای زنان رزرو شده هست که البته هنوز هیچ هوادار خانمی در ورزشگاه حضور ندارد.

 

 

* * طرفداران پرسپولیس مکررا با سردادن سرود قهرمانی حضورشان در فینال لیگ قهرمانان را به رخ استقلالی‌ها کشیده و برای آنان کری قرائت کردند.

*

* * حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فاصله چند ساعت مانده به بازی در ورزشگاه حضور پیدا کرده و از سوی تماشاگران نیز مورد تشویق جای گرفت.

* * علی پروین و محمود خوردبین با حضور در ورزشگاه مورد تشویق شدید تماشاگران جای گرفتند.

* * علی پروین که قرار هست جام قهرمانی را قبل از شروع دیدار امروز پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در استیج قهرمانی بگذارد، مسیر قرار دادن جام قهرمانی را تمرین کرد.

* * حدود ۳۰۰ تماشاگر ژاپنی در طبقه دوم ورزشگاه و قسمت پشت دروازه مستقر می باشند.