حادثه پلاسکو بار دیگر همبستگی مردم را نشان داد/ آتش نشانان جزو فداکارترین افراد جامعه هستند/ عده ای چنان دم از رفع حصر می زنند که انگار دولت تمام مشکلات کشور را حل کرده و مانده همین یک مورد!

0
اشتراک

حادثه پلاسکو بار دیگر همبستگی مردم را نشان داد/ آتش نشانان جزو فداکارترین افراد جامعه هستند/ عده ای چنان دم از رفع حصر می زنند که انگار دولت تمام مشکلات کشور را حل کرده و مانده همین یک مورد!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار شهریار حجت الاسلام و المسلمین احمد تقی زاده امام جمعه موقت بستان آباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به ضرورت رعایت تقوا و حدود الهی ، دستورات دین را منطبق بر فطرت الهی انسان ها دانست و تاکید کرد: هر اندازه که دستورات دینی در خانواده ها، مدارس و جامعه ما نهادینه شود شاهد رشد نسلی موفق تر و بالنده تر خواهیم بود.

وی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو ضمن ابراز همدردی با خانواده های آسیب دیده در این حادثه تلخ گفت: این حادثه بار دیگر همبستگی ملی را نشان داد و نشان داد که مردم در حوادث تلخ در کنار هم و غم خوار هم هستند.

حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده با تقدیر از تلاش های شبانه روزی آتش نشانان در این حادثه افزود: آتش نشان ها افراد بسیار خدوم جامعه ما هستند و تلاش ها و رشادت های آن ها کمتر دیده می شود.

وی به مسئولان توصیه کرد با اقدامات مناسب جلوی وقوع حوادثی این چنینی را بگیرند و برای مواجهه با این آسیب ها آمادگی لازم  را داشته باشند.

امام جمعه موقت بستان آباد در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر این ایام را نماد رشادت های مردم ایران در مواجهه با رژیم وابسته طاغوتی دانست و هرچه باشکوه تر برگزار شدن این ایام را خواستار شد.

حجت الاسلام والمسلمنی تقی زاده در ادامه ضمن اشاره به سالروز  بمباران دهلران در سال ۶۱ گفت: امروز دو تن از سران فتنه که ۸ ماه کشور را با چالش امنیتی مواجه کردند و عامل ریخته شدن خون های بی گناهی شدند  با تمام امکانات رفاهی در حصر خانگی هستند و برخی نهاد های بین المللی گوش فلک را کر کرده اند که حقوق بشر از بین رفت  اما همین نهادها در مقابل کشتار وحشیانه ملت ایران سکوت کردند و کسی نبود از حقوق بشر دم بزند.

وی افزود:  عده ای هم در داخل با دشمنان هم صدا شده اند و از دولت انتقاد می کنند که چرا کاری برای رفع حصر نکرد در حالی که انگار دولت همه مشکلات کشور را حل کرده است و امروز چالش پیش روی مردم ما فقط حصر دوتن از فتنه گران است!

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.