گروه: اخبار
تاریخ: ۲:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
جیوگانیک:در تعطیلات هستم و منتظرم پولم را واریز کنند/ مرادی علاقه مند بود تا جلوی صعود و توسعه روئینگ را بگیرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نیک جیوگانیک، سرمربی اهل رومانی تیم ملی روئینگ ایران که توانسته بود نتایج مطلوبی با قایقرانان کشورمان در مسابقات آسیایی اکتساب کند، هفته سابق به دلایلی با ایران قطع مشارکت کرد. خبرنگار ورزشی تسنیم در گفت‌و گوی مخصوص با جیوگانیک درخصوص چرایی جدا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نیک جیوگانیک، سرمربی اهل رومانی تیم ملی روئینگ ایران که توانسته بود نتایج مطلوبی با قایقرانان کشورمان در مسابقات آسیایی اکتساب کند، هفته سابق به دلایلی با ایران قطع مشارکت کرد. خبرنگار ورزشی تسنیم در گفت‌و گوی مخصوص با جیوگانیک درخصوص چرایی جدا شدنش از ایران سخن کرد که نوشته گفت‌وگو به توصیف تحت هست:

آقای جیوگانیک توضیح می‌دهید که چه غیرمنتظره افتاد شما از تیم ملی روئینگ ایران جدا شدید؟

خبرنگار ورزشی تسنیم در گفت‌و گوی مخصوص با جیوگانیک درخصوص چرایی جدا شدنش از ایران سخن کرد که نوشته گفت‌وگو به توصیف تحت هست:قلب من نیز به مانند قلب خانواده روئینگ ایران (ورزشکاران و مربیان) شکسته گردید.

فدراسیون اگر بخواهد شما منحصرا در  تیم مردان ایران کار کنید این مطلب را قبول خواهید کرد؟

به چه علت قصد بر این گردید که با ایران مشارکت نکنید؟

قهرمانان شجاع فدراسیون روئینگ ایران، در واقع من قصد به قطع مشارکت با خانواده‌ام در فدراسیون روئینگ ایران نگرفتم. این آقای مرادی بود که به شخصه خیلی علاقه‌مند بود تا جلوی صعود و توسعه تیم روئینگ را بگیرد. او کوشش کرد تا تیم روئینگ ایران فاقد پشتیبانی من به کارش ادامه دهد.

تیم ایران با حاضر بودن شما موفقیت‌های چندانی داشته، نبود شما خللی در کار ایران احداث نمی‌کند؟

  در سال ۲۰۰۷ با سرمربیگری من، در عرض تنها ۷ ماه، ایران به ۳ مدال طلا و ۳ نقره دست یافت. در سال ۲۰۱۴ مدال طلایی اکتساب نکردیم. در طول ۴ ماه و ۱۸ روز خانواده روئینگ ایران این مدال‌ها را اکتساب کرد.

قایقرانان ایران را چه طور بررسی می‌کنید و تفکر می‌کنید اگر شما می‌ماندید در بازی‌های آسیایی ایران مالک چند مدال می‌شد؟

اگر تیم روئینگ ایران به مانند سال ۲۰۱۷ یک خانواده متحد و یکدل گردد، اگر فدراسیون قایقرانی به ورزشکارانش احترام بگذارد، روئینگ‌بازان دختر و پسر ایران، قادر خواهند بود شانه به شانه یکدیگر برای اکتساب ۶ مدال طلا بجنگند. همه اعضای تیم روئینگ ایران می‌توانند در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به مدال دست پیدا کنند. روئینگ‌کاران ایرانی گرامی من و جامعه ایران، به شما عشق ورزیدم و شما نیز در رو به رو به من عشق ورزیدید. از خانواده روئینگ ایران بابت عموم چیز تشکر می‌کنم.