گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
جوک های نیم میلیاردتومانی آقای کمدین!

روزنامه شهروند – دریا فرج‌پور: تالار وزارت کشور این روزها میزبان کنسرت خنده حسن ریوندی هست. کمدین، شومن، مقلد صدا و یا هر چیز دیگری که شما بنامیدش؛ که تمام متر و معیار و رکوردهای برنامه‌های این چنینی را رد نموده و به نتیجه هایی رسیده که بیا و ببین!سال گذشته در چنین روزهایی که […]

روزنامه شهروند – دریا فرج‌پور: تالار وزارت کشور این روزها میزبان کنسرت خنده حسن ریوندی هست. کمدین، شومن، مقلد صدا و یا هر چیز دیگری که شما بنامیدش؛ که تمام متر و معیار و رکوردهای برنامه‌های این چنینی را رد نموده و به نتیجه هایی رسیده که بیا و ببین!سال گذشته در چنین روزهایی که شهر در التهاب انتخابات می‌سوخت؛ یکی از با اهمیت ترین خبرگزاری‌های این دیار خبری داد که بعد از گذشت یک‌سال هنوز هم نمی‌شود هضمش کرد. آن خبرگزاری معتبر از بلیت‌های ٣٠٠‌هزار تومانی کنسرت خنده یکی از ستارگان دنیای مجازی خبر داده بود. ستاره‌ای به اسم حسن ریوندی؛ که درحالی بلیت‌های ٢٥٠ و ٣٠٠‌هزار تومانی برای کنسرتش به فروش رسیده بود که تا آن زمان گران‌ترین بلیت‌هایی که در کنسرت‌های ایران به فروش رفته بود، بلیت‌های کنسرت کیتارو آهنگساز جهانی مطرح ژاپنی بود که مرغوب‌ترین ردیف‌هایش به نرخ ۱۹۵‌هزار تومان به فروش رسیده شده بود.

لطیفه‌های نیم میلیاردتومانی آقای کمدین!

اکنون افرادی که این عصرها از مقابل تالار وزارت کشور می‌گذرند خبر می‌دهند که تازه ترین کنسرت‌های خنده این چهره که از رسانه‌های مجازی رشد کرده، حتی شلوغ‌تر از کنسرت‌های‌ سال گذشته‌اش شده هست. کنسرت‌هایی که به گفته سایت ایران کنسرت، نرخ بلیت‌هایش از ٤٠‌هزار تومان شروع شده و سرانجام به بلیت‌های ۲۰۰، ۲۵۰ و حتی ۳۰۰‌هزار تومانی ردیف‌های جلو ختم می‌شود و این یعنی در این شهر کسانی می باشند که ٣٠٠‌هزار تومان می‌دهند تا یک ساعت به جوک‌های ریوندی بخندند‍ و به صورت متوسط درآمد نیم‌میلیارد تومانی به جیب برگزارکنندگان کنسرت خنده بریزند.

آیا سالن وزارت کشور مناسب ریوندی هست؟

همه‌چیز ممنوع؛ خنده آزاد

تالار وزارت کشور که از آن به رسمی‌ترین سالن کشور یاد می‌شود، سالنی هست که در سال‌های موخر به‌خصوص در راستای موسیقی با سخت‌گیری‌های فراوان، زیادتر مشتاقان اجرای برنامه را رنجانده و سرانجام به اجرا در تالارهای دیگر واداشته. سالنی که‌ سال گذشته در همین روزها مدیرش با افتخار گفت که موسیقی پاپ واجد کیفیت لازم برای اجرا در این سالن نیست. سالنی که در برنامه‌ سال گذشته‌اش می‌توان به نام‌هایی چون همای، عالیم قاسیموف، همایون شجریان، سالار عقیلی و شهداد روحانی برخورد که نشان می‌دهد معیارهای انتخاب خوانندگان به‌طور جدی در این سالن رعایت می‌شود. به‌خصوص که اسم این تالار، وزارت کشور هست که می‌تواند به این مفهوم باشد که اجراهای این سالن تا حد بسیاری از معیارهای موردنظر دولت بهره‌مندند. اکنون ناگهان این‌که می‌بینیم حسن ریوندی در این سالن روی صحنه می‌رود، آن هم با قیمتی که همان‌گونه که پیشتر در این صفحه اشاره شده بود، حتی در کنسرت‌های غول‌هایی چون استاد شجریان و شهرام ناظری نیز مناقشه‌برانگیز هست؛ آیا مشکوک نیست و نمی‌تواند بحث را به جاهای خاصی بکشاند؟

این مطلبو از دست ندید!  بازار سیاه بلیت های جشنواره فجر داغ گردید

نرخ بالای کنسرت خنده

ریوندی: یک پزشک هم ماهی ٨٠٠‌میلیون می‌گیرد!!

اکنون ناگهان این‌که می‌بینیم حسن ریوندی در این سالن روی صحنه می‌رود، آن هم با قیمتی که همان‌گونه که پیشتر در این صفحه اشاره شده بود، حتی در کنسرت‌های غول‌هایی چون استاد شجریان و شهرام ناظری نیز مناقشه‌برانگیز هست؛ آیا مشکوک نیست و نمی‌تواند بحث را به جاهای خاصی بکشاند؟در جواب به افرادی که نرخ بلیت کنسرت خنده را بالا می‌دانند؛ حسن ریوندی مواردی چون افزایش هزینه‌های برپایی کنسرت و تبلیغات گران را جزء علل گرانی بلیت این برنامه زنده می‌داند. مکررا گفته‌ام درحالی‌که یک تاجر با یک تلفن میلیاردها تومان پول جابه‌جا می‌کند یا یک پزشک جراح در ماه حدود ٨٠٠‌میلیون تومان درآمد دارد؛ این اعداد کجایش فراوان هست؟ نگاه کنید همتاهای من در آمریکا و‌ اروپا سالی ٣٥‌میلیون دلار درآمد دارند. نرخ شادی چقدر هست؟ یک‌بار بعد از اجرای برنامه نگاه کردم شخصی که افسردگی شدید داشته، نیم ساعت سر اجرای من قهقهه زده هست و پزشکش گفت نیم‌ساعت خنده او برابر با سه سال نگهدارى مخصوص هست.

میهمانان مخصوص حسن ریوندی

هنرپیشگان کنسرت‌های خنده

در مورد کنسرت‌های خنده نکته با اهمیت این‌ هست که علاوه بر مردم عادی قشر خاصی با مدعیات روشنفکری نیز از این کنسرت‌ها استقبال می‌کنند. صفحه شخصی ریوندی پر هست از عکس‌های هنرمندانی که در کنسرت‌های خنده حضور یافته و خوب هم خندیده‌اند. .. هست که در کنسرت خنده حسن ریوندی یک‌ساعت‌ونیم خندیده‌اند. اکبر عبدی، پوریا پورسرخ، نرگس محمدی، لیلا بلوکات و نسرین مقانلو هم میهمان مخصوص این کنسرت بوده‌اند…

لطیفه‌های نیم میلیاردتومانی آقای کمدین!

قیاس نرخ بلیت کنسرت ریوندی با دیگر آثار هنری

حسن ریوندی درحالی بلیت‌های کنسرت خنده را ٣٠٠تومان می‌فروشد؛ که کنسرت‌ها و برنامه‌هایی در حوزه‌های دیگر ارقامی در چنین حد و اندازه‌هایی را در رویایشان هم نمی‌توانند گمان کنند. ..
اطاله کلام نمی‌کنیم و منحصرا مروری داریم بر نرخ بلیت‌های بعضی کنسرت‌ها و برنامه‌های سال‌های موخر.

کنسرت خنده ٢٥٠ و ٣٠٠‌هزار تومان نمایش الیورتوئیست ٤٠‌هزار تا ٩٠‌هزار تومان کنسرت نمایش سی ٢٥‌هزار تا ١٩٠‌هزار تومان کنسرت سالار عقیلی ٣٥ تا ١٥٠‌هزار تومان کنسرت علیرضا قربانی ٣٠ تا ١٥٠‌هزار تومان کنسرت رضا یزدانی ٣٥ تا ١٥٠‌هزار تومان کنسرت سیمین غانم ٤٠ تا ١٠٠‌هزار تومان كنسرت حسين عليزاده ٤٠ تا ١٠٠‌هزار تومان ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی ٤٠ تا ١٠٠‌هزار تومان کنسرت شهرام و حافظ ناظری ٣٠ تا ١٣٠‌هزار تومان سیرک بین‌المللی ایران پرتقال ٢٥ تا ٤٠‌هزار تومان

لطیفه‌های نیم میلیاردتومانی آقای کمدین!