گروه: زنان
تاریخ: ۱۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
جواهر بانوی پیر ۲۴ ساله شد+عکس

فصل ۲۰۱۵‐۲۰۱۴ دیبالا برای روسانرو درخشان ظاهر گردید و توانست علاوه بر به نتیجه رساندن ۱۳ گل، ۱۰ پاس گل برای هم تیمی هایش آماده کند که دربردارنده گل خاطره‌انگیز او با پشت پا در برابر تورینو رقیب همشهری یوونتوس در ماه دسامبر بود.   دوران سیاه و سفید او با بازی سوپرکاپ مقابل لاتزیو […]

فصل ۲۰۱۵‐۲۰۱۴ دیبالا برای روسانرو درخشان ظاهر گردید و توانست علاوه بر به نتیجه رساندن ۱۳ گل، ۱۰ پاس گل برای هم تیمی هایش آماده کند که دربردارنده گل خاطره‌انگیز او با پشت پا در برابر تورینو رقیب همشهری یوونتوس در ماه دسامبر بود.

 

دوران سیاه و سفید او با بازی سوپرکاپ مقابل لاتزیو در شانگهای چین شروع گردید که توانست با ورود خود به میدان گل دوم بیانکونری را به نتیجه برساند و بانوی پیر با فتح عنوان سوپرکاپ فصل خود را شروع کند.

در عرصه ی ملی، دیبالا که می‌توانست در تیم های ملی ایتالیا و لهستان را نیز بازی کند، بالاخره گفته بود که رویای بازی کردن در تیم ملی آرژانتین هست. او در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ از طریق جراردو مارتینو به تیم ملی بزرگسالان آرژانتین دعوت گردید، ولی نخستین حضورش در میدان در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۵ در بازی با پاراگوئه در مقدماتی جام بین المللی ۲۰۱۸ اتفاق افتاد که به عنوان بازیکن تعویضی به جای کارلوس توز وارد میدان گردید.