تاریخ: ۱۵:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
جهش بیش از ۱ درصدی قیمت نفت /بازگشت نگرانی‌ها از تولید سعودی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، قیمت نفت خام برنت دیشب و صبح امروز با وحشت از این که افت تولید عربستان سعودی، به دنبال حمله به تاسیسات نفتی این کشور، بیش از آن‌چه انتظار می‌رفت به طول بیانجامد، جهش کرد. اخبار اقتصادی – قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

قیمت نفت خام برنت دیشب و صبح امروز با وحشت از این که افت تولید عربستان سعودی، به دنبال حمله به تاسیسات نفتی این کشور، بیش از آن‌چه انتظار می‌رفت به طول بیانجامد، جهش کرد.

اخبار اقتصادی – قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال تا ساعت ۱۰:۳۰ جمعه به وقت تهران، ۰.۴۱ دلار یا ۰.۶۴ درصد رشد کرد و به ۶۴.۸۱ دلار رسید. قیمت این شاخص دیشب ۱.۳ درصد جهش کرده بود. 

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی‌آی، ۴۸ سنت یا ۰.۸۳ دلار رشد کرد و به ۵۸.۶۱ دلار رسید. این شاخص در معاملات دیشب تنها ۲ سنت افزایش یافته بود. 

استفن اینس، استراتژیست آسیا اقیانوسیه در شرکت اکسی‌تریدر، می‌گوید: برداشت تاجران این است که با توجه به وسعت آسیب‌های وارده به تاسیسات سعودی و ماهیت پیچیده تعمیرات آنها، در تخمین‌های اولیه میزان زمان لازم برای بازگشت عربستان به تولید نرمال، کمتر از آنچه باید، در نظر گرفته شده است. 

این مطلبو از دست ندید!  رونمایی از خودروی برقی جدید پورشه