تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
جلوگیری از موازی کاری و پراکنده کاری؛ هدف باشگاه دانشجوهای حمایت کننده محیط زیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از لرستان، نخستین گردهمایی محور محیط زیست یک‎شنبه، ۲۳ اردیبهشت با حضور هیئت علمی دانشکده کشاورزی و مراجع طبیعی و احمد حاتمی، مدیر سازمان دانشجوهای جهاد دانشگاهی در آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی و مراجع طبیعی لرستان برگزار گردید .در این مراسم، رضا ابراهیم، نماینده باشگاه دانشجوهای […]

رض

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا از لرستان، نخستین گردهمایی محور محیط زیست یک‎شنبه، ۲۳ اردیبهشت با حضور هیئت علمی دانشکده کشاورزی و مراجع طبیعی و احمد حاتمی، مدیر سازمان دانشجوهای جهاد دانشگاهی در آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی و مراجع طبیعی لرستان برگزار گردید .
در این مراسم، رضا ابراهیم، نماینده باشگاه دانشجوهای حمایت کننده محیط زیست و مراجع طبیعی منطقه ۷ کشور، طی سخنانی اظهارکرد: باشگاه دانشجوهای حمایت کننده محیط زیست و مراجع طبیعی مرکزی برای شناسایی، جذب، هدایت و هم‌افزایی میان دانشجوهای در راستای فعالیت‌های حمایتی و حفاظتی از محیط زیست و مراجع طبیعی هست.
وی اضافه کرد: این باشگاه متشکل‌از گروه‌های دانشجوهای فعال در عرصه محیط زیست و مراجع طبیعی، تشکل‌ها، انجمن‌ها ، گروه‌های فرهنگی – اجتماعی دانشجویی هست و هر گونه فعالیت سیاسی در این محور ممنوع هست.
دبیر انجمن همیاران طبیعت جهاد دانشگاهی، با اشاره به اغراض باشگاه دانشجوهای محیط زیستی اضافه کرد: هدف از تشکیل این باشگاه، شناسایی، جذب، پشتیبانی و هدایت دانشجوهای و گروه‌های دانشجویی فعال در راستای پشتیبانی از محیط زیست و مراجع طبیعی به‌منظور ارتقاء، رشد و توسعه فعالیت‌های هدفمند و تاثیرگذار آن هست.
وی گفت: این باشگاه تاحالا فعالیت‌های بسیاری داشته که ازجمله آن‌ها می‌توان به برپایی مراسم روز درختکاری در پنج استان لرستان، ایلام، کرمانشاه، همدان و کردستان اشاره نمود.

این مطلبو از دست ندید!  برگشت جبیر به طبیعت سیرجان

این جوان فعال و چهره ملی حمایت کننده محیط زیست و مراجع طبیعی اظهارکرد: این باشگاه به‌منظور جلوگیری از موازی‌کاری و پراکنده‌کاری به‌وجود آمده و با برنامه‌های سراسر کشور هماهنگ هستیم و هر دستورالعملی که از تهران می‌آید ما هم در منطقه ۷ کشور در ۵ استان هم‌زمان اجرایی می‌کنیم.
وی اضافه کرد: در سال ۹۵ گردهمایی تشکیل شده از انجمن‌های زیست محیطی دانشگاه های سراسر کشور در مرکز لرستان برگزار گردید که بیشتر از ۱۳۰ دانشگاه در این مراسم شرکت نمودند.
یادآور می‏شود، رضا ابراهیم تاحالا چند ایده بزرگ در راستای محیط زیست به ثبت رسانده و اجرایی کرده هست من جمله این طرح‌ها می‌توان به «مسیر پاک تا کربلا» و « ۱۳ پاک» اشاره نمود.

انتهای پیام