تاریخ: ۴:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
جشن ولادت آسان و جالب یک شاهزاده +تصویر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان، ، دوستی با طبیعت و نگهدارى از موهبت‌های الهی آفریده شده در محیط زیست، یکی از کارها و کارهای زیبا و قابل تحسینی هست که میلیون‌ها طرفدار در سراسر دنیا دارد. پاکسازی جنگل‌ها و کوه‌ها از زباله‌هایی که […]

شاهزاده ای که تولدش را با تمیز کردن طبیعت جشن گرفت+ عکسبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه خبر ها داغ گروه فضای سایبری باشگاه خبرنگاران جوان، ، دوستی با طبیعت و نگهدارى از موهبت‌های الهی آفریده شده در محیط زیست، یکی از کارها و کارهای زیبا و قابل تحسینی هست که میلیون‌ها طرفدار در سراسر دنیا دارد.

پاکسازی جنگل‌ها و کوه‌ها از زباله‌هایی که اشخاص در جریان خوشگذرانی و طبیعت گردی خود بر جای می‌گذارند توسط دوستداران طبیعت و حامی های محیط زیست، کار پسندیده و بسیار زیبایی هست اما ای کاش اشخاص زباله‌های روز تفریح خود را در محیط زیست رها نکنند.

در اقدامی عجیب و متمایز یک شاهزاده مالزیایی سالروز ولادت ۵۲ سالگی خود را در طبیعت و به گونه‌ای غیر قابل باور سپری کرده هست. این شاهزادنش۵۲ ساله به جای گرفتن یک جشن ولادت پر هزینه و تجمل گرایانه، در روز تولدش دل به طبیعت نزدیک محل زندگی خود سپرده هست و زباله‌های محیط آن را جمع‌ آوری کرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  حسینی: متاسفیم که مجلس پس از سال‌ها بررسی به طرح استانی انتخابات رسیده / آقایان بروند و سندنویسی را از ۲۰۳۰ یاد بگیرند!

اقدام ماندگاری که این شاهزاده اهل مالزی انجام داده هست می‌تواند الگوی خوبی برای همه آقا زاده‌هایی باشد که میلیون‌ها تومان صرف گرفتن جشن ولادت لاکچری و سرشار از تجمل و اسراف خود می‌کنند.

شاهزاده ای که تولدش را با تمیز کردن طبیعت جشن گرفت+ عکس