تاریخ: ۱۴:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
جشنوارۀ عکس سلفی با عنوان” کارگر، تلاش و زندگی” برگزار می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری دانشجو، این جشنواره با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران، به مناسبت نامگذاری سال٩۶ با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال"و با هدف ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی کارگران در بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، هنری، کشاورزی، خدماتی و … برگزار می شود. این جشنواره در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری دانشجو، این جشنواره با همکاری شرکت فرهنگ فیلم تهران، به مناسبت نامگذاری سال٩۶ با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید واشتغال"و با هدف ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی کارگران در بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، هنری، کشاورزی، خدماتی و … برگزار می شود.

این جشنواره در راستای ارتقای انگیزه های کاری، انعکاس و ماندگار کردن صحنه های جذاب و تاثیرگزار عرصه های مختلف زندگی شغلی کارگری و ایجاد فضای پر نشاط و خلاقانه در فضای غیر رسمی سازمانی، به منظور تحرک و پویایی در سازمان رسمی و نیل سریع تر به اهداف سازمانی، برگزار می شود.

بر این اساس، حضور در این جشنواره برای عکاسان و علاقه مندان آزاد خواهد بود و عکاسان باید طبق موضوعات، کارگر و محیط کار، کارگر و مطالعه، کارگر و فعالیت هنری، سفرۀ کارگری، سفر یا ماموریت های کاری، سلفی با اعضای خانواده و جمع دوستانه یا به همراه مدیران، عکس های خود را به ثبت برسانند.

این مطلبو از دست ندید!  رهاسازی آشغال در رودخانه "نعل اشکنان علیا" + فیلم

گفتنی است، هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی خود به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال نماید. همچنین عکس‌های ارسالی باید مستند بوده و پردازش تصاویر نباید خدشه‌ای در رویکرد اسنادی تصاویر وارد نماید.

لازم به ذکر است؛ عکاسان باید آثار خود را حداکثر تا پایان وقت اداری یازدهم خرداد ١٣٩۶ به پست الکترونیکی دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

گفتنی است، به نفر اول عکس برگزیده، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و ٢ سکه تمام بهار آزادی و به نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب، لوح تقدیر به همراه ۵/ ١ و ١ سکه تمام بهار آزادی اهدا و به سایر هنرمندانی که آثارشان پس از داوری پذیرفته شده است، مبلغ ٢،٠٠٠،٠٠٠ریال بعنوان حق التصویر تقدیم می شود.

برچسب ها: ,