جشنواره استعدادیابی اسکواش در همدان آغاز شد

0
اشتراک

جشنواره استعدادیابی اسکواش در همدان آغاز شد

فاطمه سادات شبیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آغاز جشنواره استعدادیابی در همدان اظهار داشت: جشنواره استعدادیابی اسکواش برای کودکان زیر ۹ سال در همدان آغاز شد.

وی افزود: در این جشنواره دانش آموزان حضور پر رنگی دارند و روز نخست این جشنواره با حضور منتخبین دو مدرسه ابتدایی دخترانه، در سالن حجاب همدان برگزار شد.

رئیس هیئت اسکواش استان‌همدان با اشاره به تعداد حضور افراد در این جشنواره گفت: ۶۰ نفر از دانش آموزان منتخب به همراه والدین در این جشنواره حاضر و به‌صورت مقدماتی با اسکواش آشنا شدند و سپس مورد ارزیابی مربیان هیئت قرار گرفتند.

شبیری خاطرنشان کرد: این جشنواره آغازی برای اجرای طرح مدون و برنامه محور است که در دهه فجر توسط کمیته استعدادیابی هیئت اسکواش استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت این رشته ورزشی در استان‌همدان بیان کرد: سال گذشته شاهد رشد ۲۵۰ درصدی شمار ورزشکاران این رشته در همدان بوده‌ایم که این افزایش نوید آینده‌ای روشن را برای این رشته مهیج در پایتخت تاریخ و تمدن ایران دارد.

رئیس هیئت اسکواش استان‌همدان عنوان کرد: استعدادیابی و استعداد پروری، افزایش چشمگیر آمار بیمه‌شدگان اسکواش، برگزاری دوره‌های آموزشی، اعزام مستمر ورزشکاران به مسابقات کشوری و برگزاری مسابقات استانی بر اساس تقویم ورزشی باعث رشد اسکواش استان‌همدان شده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.