تاریخ: ۲۱:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
جزییات کامل سانحه تنبیه بدنی دانش آموز جیرفتی از زبان برادر دانیال

    به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا ؛ برادر «دانیال رفیعی» دانش آموز آزاردیده در گفت‌وگویی با ایسنا، به توضیح واقعه ی ضرب و شتم دانیال پرداخت و گفت: اوایل دی ماه برادرم بهمراه دو تن دیگر از هم مدرسه‌ای‌هایش در حیاط مدرسه درگیری لفظی پیدا می‌کنند، مدیر مدرسه متوجه […]

    به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا ؛ برادر «دانیال رفیعی» دانش آموز آزاردیده در گفت‌وگویی با ایسنا، به توضیح واقعه ی ضرب و شتم دانیال پرداخت و گفت: اوایل دی ماه برادرم بهمراه دو تن دیگر از هم مدرسه‌ای‌هایش در حیاط مدرسه درگیری لفظی پیدا می‌کنند، مدیر مدرسه متوجه می‌شود و ابتدا آن دو دانش آموز دیگر را که گویا از اقوامش بوده‌اند به داخل دفتر مدرسه می برد و با آنان حرف می زند.

وی مدعی گردید: سپس مدیر آن دو نفر را به خانه می‌فرستد و در حالی که همه محصلین رفته بودند و ۱۰ دقیقه از زنگ آخر مدرسه گذشته بود برادرم را کتک می زند و مشتی به بینی و دهانش می‌کوبد. 

رفیعی گفت: از پزشکی قانونی سه ماه طول دوره معالجه گرفتیم و از مدیر مدرسه شکایت کردیم؛ البته شنیده‌ایم، وی خودش کناره گیری داده و آموزش و پرورش با او برخوردی نکرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  کارگردان «ایران گرد»: به شبکه های بیگانه «نه» اظهار کردم

رفیعی اضافه کرد: اکنون  وضع جسمانی‌ برادرش برای حضور در مدرسه مساعد هست و علیرغم آنکه زخم لبش خوب نشده اما از امروز  مدرسه رفته هست.

سلاجقه، مدیر ارتباطات عمومی آموزش و پرورش کرمان نیز گفت: به دنبال تنبیه بدنی دانش آموز مدرسه شهید فاریابی شهرستان جیرفت توسط مدیر مدرسه در تاریخ پنجم دی ماه جاری،  این مدیر متخلف هفتم دی ماه به هیئت رسیدگی به تخلف های اداری کارکنان اداره کل آمورزش و پرورش استان کرمان معرفی شده و از سمت مدیری مدرسه نیز برکنار شده هست.

وی اضافه کرد: حالا دانش آموز  در همان مدرسه در حال تحصیل هست.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت: مدیر متخلف برکنار شده هست.