گروه: اخبار
تاریخ: ۲۰:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
جزئیات چگونگی کشته شدن وحشتناک پسر ۲ ساله در گیلان بیان شد / ببینید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی برنا ؛ رئیس کل دادگستری گیلان  با تایید حادثه کودک ‎آزاری در رشت گفت: ناپدری این کودک در بازجویی اظهار داشته که هیچگونه سابقه و مشکل روانی نداشته و در زمان اقدام به جنایت مواد مخدری مصرف نکرده است. وی در ادامه گفت :پرونده در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی برنا ؛ رئیس کل دادگستری گیلان  با تایید حادثه کودک ‎آزاری در رشت گفت:

ناپدری این کودک در بازجویی اظهار داشته که هیچگونه سابقه و مشکل روانی نداشته و در زمان اقدام به جنایت مواد مخدری مصرف نکرده است.

وی در ادامه گفت :پرونده در بازپرسی در مرحله تحقیقات مقدماتی است و جسد اهورا در پزشکی قانونی بررسی شد.

 او تاکید کرد : همچنین وضعیت روانی متهم نیز توسط کادر روانپزشکی در پزشکی قانونی بررسی خواهد شد.

برپایه این خبر ؛این حادثه تلخ دو روز گذشته یعنی ۲۲مهرماه در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ ساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت روی مبل نشسته بود. مردم بلافاصله اهورا آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

 

مردی که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورا در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او دوست پسر مادر اهورا است.

بنابه این گزارش، قاتل اهورا عصر ۲۳ مهر ماه سال جاری در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل  اهورا اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورا را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام  فریاد  می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر  سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم.

پزشکان بیمارستان پس از بررسی و معاینه کودک اعلام کردند که درصد هوشیاری اهورا به سه رسیده است و بعد از گذشت چند ساعت تلاش پزشکان سرانجام صبح دیروز بر اثر شدت جراحات وارده این کودک بی گناه جان سپرد.

برپایه این خبر ، شش ماه پیش مادر اهورا پس جدا شدن همسرش، با این مرد شیطان صفت ارتباط برقرار کرده است و هم اکنون مادر اهورا به عنوان شریک جرم  دربازداشت آگاهی رشت به سر می برد.

این حادثه در لاکانی رشت گیلان اتفاق افتاده است.

بررسی های پزشکی قانونی آزار جنسی را تایید کرده و همچنین به‌علت آزار و اذیت هایی که از سوی ناپدری روی بدن کودک ایجاد شده، صورت کودک کبود و دنده های این پسر بچه شکسته شده است.

تصاویر زیر دقایق خاکسپاری این کودک دو ساله را نشان می دهد.