تاریخ: ۲۰:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
جزئیات فرار ‌۳ زندانی در دهدشت؛ قاتل ۲۸ ساله خود را به پلیس معرفی کرد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ۲۵ خردادماه امسال ۳ زندانی اعم از دو نفر متهم به قتل و یک زندانی با حکم حبس بیش از ۲۰ سال از زندان دهدشت فرار کردند که در روزهای اخیز یکی از زندانیان فراری متهم به قتل خود […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از یاسوج، ۲۵ خردادماه امسال ۳ زندانی اعم از دو نفر متهم به قتل و یک زندانی با حکم حبس بیش از ۲۰ سال از زندان دهدشت فرار کردند که در روزهای اخیز یکی از زندانیان فراری متهم به قتل خود را به پلیس معرفی کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه جزئیات دستگیری زندانی فراری متهم به قتل، از زندان دهدشت و چگونگی دستگیری آن گفت: در پی وقوع قتل مرحوم "ضرغام سال افزون" در اوایل امسال و در تعاقب آن دستگیری متهم به قتل با هویت "پ.خ" 28 ساله و تحویل آن به زندان شهر دهدشت متاسفانه متهم یاد شده به همراه دو نفر دیگر در تاریخ ۲۵ خرداد از زندان متواری شدند.

سردار مهدی انصاری افزود: از تاریخ متواری شدن این سه زندانی با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری افراد متواری از زندان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس استان قرار گرفت.

بخش عمده زندانیان استان مرکزی در ارتباط با جرم اعتیاد و مواد مخدر هستندانتشار گزارش شکنجه زنان بحرینی در زندان/ درخواست برای آزادی بی قید و شرط زندانیان سیاسی۵۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان اردبیل در انتظار آزادی به سر می‌برند

وی بیان کرد: با برگزاری جلساتی با حضور اینجانب و همچنین فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه و دیگر مسئولان مرتبط، با اولیا، بستگان، افراد متنفذ محلی در شهر دهدشت مقرر شد نسبت به معرفی مجدد افراد متواری و تحویل به مرجع قضایی و زندان، همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند .

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ ۳‌کشته بر اثر آتش‌سوزی ساختمانی در آمریکا

انصاری خاطرنشان کرد: با رایزنی و انجام جلسات و هم اندیشی با بستگان و متنفذین و همچنین هماهنگی با مرجع قضایی و همراهی سازمان زندان‌ها در نتیجه در اوایل هفته جاری، احدی از سه زندانی متواری به نام "پ.خ" قاتل مرحوم ضرغام سال افزون به پلیس معرفی و از آن طریق تحویل زندان شهر دهدشت شد.

وی ضمن توصیه و تذکر جدی به دیگر متواریان و همچنین افرادی که قصد همکاری و همدستی در اخفا و مدت دار شدن فرار این دو زندانی می‌کنند، گفت : پلیس استان با تمام توان در مقابل قانون گریزان و مجرمان آماده بوده و اعلام می‌نمایم این دو زندانی متواری هر چه سریعتر خود را به نیروی انتظامی استان تسلیم تا به مرجع قضایی و زندان تحویل شوند.

وی تاکید کرد: در غیر اینصورت و در صورت عدم معرفی و تسلیم مجدد به قانون، با پیگیری جدی و تمام وقت پلیس کهگیلویه و بویراحمد  احتمال می‌رود شرایط سخت تری را در آینده برای خود رقم زنند.