تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
جزئیات ساخت فیلمی سینمایی درباره مدافعان حرم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، سعید عصمتی تهیه‌کننده سینما از نگارش فیلمنامه‌ای با عنوان «قرار» خبر داد و اظهار داشت: من طرح اولیه این فیلمنامه را به نگارش درآوردم البته تدوین فیلمنامه آن بر عهده خسرو نقیبی بوده است. وی افزود: فیلم سینمایی «قرار» به مشکلات و معضلات خانواده مدافعان حرم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

سعید عصمتی تهیه‌کننده سینما از نگارش فیلمنامه‌ای با عنوان «قرار» خبر داد و اظهار داشت: من طرح اولیه این فیلمنامه را به نگارش درآوردم البته تدوین فیلمنامه آن بر عهده خسرو نقیبی بوده است.

وی افزود: فیلم سینمایی «قرار» به مشکلات و معضلات خانواده مدافعان حرم و شهدای این مسیر می‌پردازد، این فیلم با انگیزه تکریم از فداکاری‌‌ها و ایثار خانواده‌های شهدای مدافع حرم تدوین شده و من با نگارش طرح اولیه آن سعی داشتم گامی هر چند کوچک در مسیر حمایت از خانواده شهدا بردارم و معتقدم که این کمترین خواسته شهدا و خانواده‌های آنها به شمار می‌آید، البته دوستان ما نیز تا به امروز با خانواده‌های شهدای مدافع حرم ابراز همدردی کرده‌اند .

عصمتی با ابراز نارضایتی نسبت به میزان حمایت مجموعه‌های فرهنگی کشور از تولید آثاری چون فیلم «قرار»، تصریح کرد: در مسیر جلب حمایت از فیلم «قرار» متوجه بی‌میلی مجموعه‌های فرهنگی شدم.

این مطلبو از دست ندید!  گمانه زنی دانشمندان در مورد استفاده از سنگ های آسمانی در اهرام مصر + عکس ها

تهیه‌کننده «آخرین بار کی سحر رو دیدی؟» اظهار داشت: این مجموعه‌های فرهنگی به دلایل متعددی همچون کمبود بودجه از حمایت تولید فیلم «قرار» شانه خالی کردند البته من به شخصه از خدای خود خواستم که شرایطی فراهم شود که به هر شکل ممکن بتوانم این اثر را خلق کنم زیرا شاید این امر باقی‌الصالحاتی برای من و حجتی برای قدردانی از شهدا و خانواده‌هایشان باشد.