تاریخ: ۱۷:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
جزئیات دو تصادف پر تلفات ۲۴ ساعت گذشته در جاده های کشور

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سرهنگ نادر رحمانی گفت:از عصر دوشنبه تا صبح امروز( سه شنبه) ٢ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داد که یکی از آنها تصادف ٧ وسیله ای منجر به فوت بوده است. وی افزود: این تصادف که ساعت ١٧ دوشنبه در کیلومتر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، سرهنگ نادر رحمانی گفت:از عصر دوشنبه تا صبح امروز( سه شنبه) ٢ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داد که یکی از آنها تصادف ٧ وسیله ای منجر به فوت بوده است.

وی افزود: این تصادف که ساعت ١٧ دوشنبه در کیلومتر ١٧ محور سوادکوه-جوارک (مازندران)اتفاق افتاده باعث کشته شدن یک نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر شده است.
تصادف بین کامیون کشنده، ٢ دستگاه پراید، ٢ دستگاه وانت نیسان، کامیون کمپرسی و پژو ۴۰۵ اتفاق افتاده که مقصر آن راننده کامیون کشنده  به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

رحمانی همچنین درباره تصادفی که ساعت ٣:٢٠ بامداد سه شنبه در استان سمنان رخ داد، گفت: تصادف اتوبوس ولوو و کامیون بنز که در محور کیلومتر ۵٢ سمنان – دامغان اتفاق افتاد، باعث مجروح شدن ٢ نفر از سرنشینان اتوبوس شد که مقصر آن راننده اتوبوس به دلیل توجه نداشتن به جلو بوده است.

این مطلبو از دست ندید!  محکوم شدن متخلفان زیست محیطی به رهاسازی ۱۰ بال کبک در طبیعت