تاریخ: ۱۶:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
جزئیات تشییع پیکر مطهر شهید ایرانی فاطمیون

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فرهنگی ، مراسم تشییع شهید مدافع حرم ایرانی لشکر فاطمیون ، صبح فردا دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۶ همزمان با روز جانباز برگزار می‌شود. شهید حامد بافنده یکی از مدافعان حرم ایرانی است که چندی پیش داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فرهنگی ، مراسم تشییع شهید مدافع حرم ایرانی لشکر فاطمیون ، صبح فردا دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۶ همزمان با روز جانباز برگزار می‌شود.

شهید حامد بافنده یکی از مدافعان حرم ایرانی است که چندی پیش داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همراه با رزمندگان فاطمیون عازم سوریه شد و بعد از مدتی در سوم اردیبهشت ماه  96 توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید بافنده اصالتا اهل مشهد اما ساکن شهر رفسنجان در استان کرمان بود. او یکی از مداحان اهل بیت(ع) بود که در مراسم یادبود همرزمان شهیدش هم حضور داشته و مداحی می‌کرد.

پیکر مطهر این شهید که به تازگی به کشور منتقل شده است طی دو مراسم در شهرهای مشهد و کرمان تشییع خواهد شد. مراسم تشییع پیکر شهید در زادگاهش، مشهد فردا در ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز می‌شود. این مراسم با حضور عموم مردم و رزمندگان فاطمیون از خیابان امام رضا(ع)(مهدیه) به طرف حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  کاشت نهال در ۴۰۰ هکتار از طبیعت خراسان جنوبی

همچنین مراسم تشییع دیگری در روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ساعت ۹ صبح در رفسنجان برگزار می‌شود. این مراسم از حسینیه ثارالله رفسنجان به سمت گلزار شهدا برگزار می‌شود و پیکر مطهر شهید بافنده در آنجا خاکسپاری خواهد شد.

برچسب ها: ,