جزئیات تشکیل کانون زنان نویسنده انقلاب اسلامی(اخبار ادبی و هنری)

0
اشتراک

جزئیات تشکیل کانون زنان نویسنده انقلاب اسلامی(اخبار ادبی و هنری)

سارا عرفانی در گفت وگو با «نسیم»، درباره تشکیل کانون زنان نویسنده انقلابی گفت: مدیر فرهنگسرای انقلاب اسلامی یک پیشنهادی را مبنی بر گرد هم جمع کردن زنان نویسنده انقلابی و مسلمان مطرح کردند.
وی افزود: چون دغدغه این مسئله را از قبل هم داشتیم؛ دعوت ایشان را قبول کردیم و تصمیم گرفتیم کانون نویسندگان زن مسلمان را راه‌اندازی کنیم.
عرفانی هدف از تشکیل این کانون را همفکری و هم‌افزایی در فضای ادبیات داستانی کشور دانست و گفت: تصمیم داریم جلسات «دورهمی کتاب» برگزار کنیم و این جلسات این گونه است که یک کتاب را معرفی می‌کنیم؛ دوستان می‌خوانند و بعد دور هم جمع می‌شویم و در مورد آن کتاب صحبت می‌کنیم.
این نویسنده ادامه داد: در قدم‌های بعد کارگاه‌های داستان نویسی، نقد و بررسی کتاب، کمک به نویسنده‌های جوان‌تر برای نوشتن و امیدواریم چاپ کتاب را بتوانیم انجام دهیم.
وی در خصوص تعداد نفرات حال حاضر این کانون گفت: فعلا حدودا هشت نفر هستیم و البته چون به تازگی فراخوان داده ایم و بسیاری از خانم‌ها هم استقبال کردند؛ تعداد بیشتر خواهد شد و به نظرم چنین فضایی برای گردهم آمدن زنان نویسنده انقلابی لازم بود.
گفتنی است، اولین نشست کانون زنان نویسنده انقلاب در قالب «دور همی کتاب» به کتاب «جشن باغ صدری» نوشته عذرا موسوی اختصاص دارد.این نشست با حضور عذرا موسوی نویسنده، دکتر حمیده گوهری، متخصص حوزه کتاب و دیپلماسی فرهنگی چهارشنبه ۱۳ بهمن از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.