گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
جزئیات بلیت فروشی داربی اصفهان مشخص گردید

علیرضا جهانشاهی دبیر هیئت فوتبال استان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، ، در مورد نحوه بلیت‌فروشی داربی فوتبال اصفهان گفت: کمیسیون مخصوص امنیتی داربی فوتبال اصفهان امروز با حضور اعضا و تمام دست‌اندرکاران من جمله نمایندگان نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، اداره برق، پلیس راهنمایی و رانندگی و … با تصمیم این کمیسیون ۸ هزار […]

علیرضا جهانشاهی دبیر هیئت فوتبال استان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، ، در مورد نحوه بلیت‌فروشی داربی فوتبال اصفهان گفت: کمیسیون مخصوص امنیتی داربی فوتبال اصفهان امروز با حضور اعضا و تمام دست‌اندرکاران من جمله نمایندگان نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، اداره برق، پلیس راهنمایی و رانندگی و … با تصمیم این کمیسیون ۸ هزار قطعه بلیت برای دیدار روز جمعه تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان مدنظر داشته شده هست.

وی اضافه کرد: با مساعدت مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن این تعداد بلیت به طور ۵۰-۵۰ به طرفداران ۲ تیم به فروش رسیده می‌شود و بدین ترتیب، حجم ورزشگاه فولادشهر به طور برابر در اختیار تماشاگران قرار می‌گیرد.

دبیر هیئت فوتبال استان اصفهان در مورد زمان شروع بلیت‌فروشی داربی اصفهان گفت: درهای ورزشگاه فولادشهر از ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۶ مردادماه باز می‌شود و بلیت‌فروشی نیز همزمان در محل ورزشگاه انجام خواهد گردید.

جهانشاهی دنبال کرد: نرخ بلیت این دیدار برای جایگاه عادی ۱۰ هزار تومان و برای جایگاه مخصوص ۲۵ هزار تومان هست.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

وی در مورد سفارش خود به طرفداران ۲ تیم که برای تماشای داربی فوتبال اصفهان به ورزشگاه فولادشهر می‌روند، با توجه به حوادث موخر در چند ورزشگاه کشور گفت: داربی اصفهان همیشه سالم برگزار شده و طرفداران خونگرم اصفهانی به طور مستمر تیم خود را تشویق کرده‌اند و تیمی که از نظر فنی خوب تر بوده برنده شده هست و شاهد هیچ‌گونه درگیری و حاشیه‌ای در دربی‌های اصفهان نبوده‌ایم. امید دارم طرفداران ۲ تیم در بازی روز جمعه نیز این روند را ادامه داده و شاهد ملاقاتی تماشاگرپسند باشیم.