گروه: سبک زندگی
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
جزئیات برنامه ریزی برای فاز مهارتی حرکت پژوهش های طلاب

تا کنون این اموری طبق نگاه کلی در حوزه علمیه خواهران بوده اما ضروری هست طرح جامعی طراحی کنیم تا ملاک اقدام عملیاتی ما قرار  گیرد. وی اضافه کرد: به عنوان نمونه در سال های سابق تنها یک جلد کتاب از شهید مطهری در حرکت پژوهش های حوزه های علمیه خواهران وجود داشت و بصورت حضوری […]

تا کنون این اموری طبق نگاه کلی در حوزه علمیه خواهران بوده اما ضروری هست طرح جامعی طراحی کنیم تا ملاک اقدام عملیاتی ما قرار  گیرد.

وی اضافه کرد: به عنوان نمونه در سال های سابق تنها یک جلد کتاب از شهید مطهری در حرکت پژوهش های حوزه های علمیه خواهران وجود داشت و بصورت حضوری تعلیم می گردید،  اما در حرکت پژوهش های که حالا برای طلاب حوزه های علمیه خواهران در نظر گرفته شده، اهتمام کردیم کتاب هایی مانند  «مفاتیح الحیات» که در راستای کم وزن زندگانی نگاشته شده اند نیز وجود برخوردار باشد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد: همچنین ۵ جلد از کتاب های شهید مطهری نیز برای این حرکت پژوهش های در نظر گرفته شده هست.

 

  وی اظهار داشت: در فاز دوم برنامه حرکت پژوهش های دقت داریم که طلاب پس از گذراندن فاز اول به فاز مهارتی برسند و با انتخاب یک مبحث مهارتی حرکت پژوهش های خود را پیش گیرند تا در مبحث مد نظر سیطره پیدا کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد: مرحله اول این طرح عملیاتی شده هست و فاز دوم نیازمند طرح و برنامه ریزی دقیق هست.