تاریخ: ۶:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
جذب ۲۰میلیون گردشگر بیگانه از برنامه چشم انداز ایران هست

« «علی اصغرمونسان» که برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری نامیده شده به ‘فیتور’ در مادرید حضور دارد، امروز (سه شنبه) به خبرنگار ایرنا گفت: در صدد هستیم که در ملاقات ها و جلسات با مقام های گردشگری و تورگردان های بیگانه ضمن توسیع مشارکت ها، ورود گردشگران را به کشور […]

« «علی اصغرمونسان» که برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری نامیده شده به ‘فیتور’ در مادرید حضور دارد، امروز (سه شنبه) به خبرنگار ایرنا گفت: در صدد هستیم که در ملاقات ها و جلسات با مقام های گردشگری و تورگردان های بیگانه ضمن توسیع مشارکت ها، ورود گردشگران را به کشور افزایش دهیم.

وی تأکید کرد: در هیمن راستا باید تبلیغات، اطلاع رسانی و معرفی جذابیت های گردشگری کشور افزایش یابد.
مونسان افزود، در این مورد جذب گردشگران از کشورهای اروپایی ، چین ، ترکیه، کشورهای همسایه و اسلامی از هداف ایران در برنامه توسعه گردشگری می باشند.
معاون ریاست جمهوری افزود: در نمایشگاه های با اهمیت گردشگری دنیا تبادل اطلاعات انجام می گردد. در این نمایشگاه ها شرکت ها و بخش های غیر دولتی، آژانس ها و تور گردان های می توانند ارتباطات خود را با بخش های بیگانه افزایش دهند تا این امر منتج به افزایش تورهای ورودی به کشور گردد .
ریاست سازمان میراث فرهنگی ایران، نمایشگاه فیتور اسپانیا را یکی از نمایشگاه های با اهمیت حوزه گردشگری در جهان دانست و گفت، به همین مقصود جمهوری اسلامی ایران سالانه در این نمایشگاه حضور می یابد.
وی تأکید کرد: قرار هست در حاشیه نمایشگاه، با مسئولین گردشگری و بخش های غیر دولتی اسپانیا نشست هایی برگزار گردد و سطح مشارکت ها افزایش یابد و مشکلات احتمالی تورها در ورود به ایران بر طرف گردد.
مونسان دنبال کرد: نمایشگاه فیتور مادرید به عنوان یکی از نمایشگاه های کلیدی و با اهمیت صنعت گردشگری جهان با حضور ۱۰ هزار شرکت از بیشتر از ۱۶۵ کشور جهان برگزار می گردد و حدود ۲۴۵ هزار نفر من جمله ۱۳۴ هزار تن از متخصص ها بخش گردشگری از آن بازدید می کنند.

این مطلبو از دست ندید!  قارچ های سمی قابل شناسایی نیستند/کارهای پیشگیرانه بر علیه قارچ سمی

اروپام *۳*۴۹۱*شبس*۱۶۱۳*انتشار دهنده: عبدالله غفاری