تاریخ: ۶:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
جذب ۲۰میلیون گردشگر خارجی از برنامه چشم انداز ایران هست

« «علی اصغرمونسان» که برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری نامیده شده به ‘فیتور’ در مادرید حضور دارد، امروز (سه شنبه) به خبرنگار ایرنا گفت: در صدد هستیم که در ملاقات ها و جلسات با مقام های گردشگری و تورگردان های خارجی ضمن توسیع مشارکت ها، ورود گردشگران را به کشور […]

« «علی اصغرمونسان» که برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری نامیده شده به ‘فیتور’ در مادرید حضور دارد، امروز (سه شنبه) به خبرنگار ایرنا گفت: در صدد هستیم که در ملاقات ها و جلسات با مقام های گردشگری و تورگردان های خارجی ضمن توسیع مشارکت ها، ورود گردشگران را به کشور افزایش دهیم.

وی تأکید کرد: در هیمن راستا باید تبلیغات، اطلاع رسانی و معرفی جذابیت های گردشگری کشور افزایش یابد.
مونسان افزود، در این مورد جذب گردشگران از کشورهای اروپایی ، چین ، ترکیه، کشورهای همسایه و اسلامی از هداف ایران در برنامه توسعه گردشگری می باشند.
معاون ریاست جمهوری افزود: در نمایشگاه های با اهمیت گردشگری دنیا تبادل اطلاعات انجام می گردد. در این نمایشگاه ها شرکت ها و بخش های غیر دولتی، آژانس ها و تور گردان های می توانند ارتباطات خود را با بخش های خارجی افزایش دهند تا این امر منتج به افزایش تورهای ورودی به کشور گردد .
ریاست سازمان میراث فرهنگی ایران، نمایشگاه فیتور اسپانیا را یکی از نمایشگاه های با اهمیت حوزه گردشگری در جهان دانست و گفت، به همین مقصود جمهوری اسلامی ایران سالانه در این نمایشگاه حضور می یابد.
وی تأکید کرد: قرار هست در حاشیه نمایشگاه، با مسئولین گردشگری و بخش های غیر دولتی اسپانیا نشست هایی برگزار گردد و سطح مشارکت ها افزایش یابد و مشکلات احتمالی تورها در ورود به ایران بر طرف گردد.
مونسان دنبال کرد: نمایشگاه فیتور مادرید به عنوان یکی از نمایشگاه های کلیدی و با اهمیت صنعت گردشگری جهان با حضور ۱۰ هزار شرکت از بیشتر از ۱۶۵ کشور جهان برگزار می گردد و حدود ۲۴۵ هزار نفر من جمله ۱۳۴ هزار تن از متخصص ها بخش گردشگری از آن بازدید می کنند.

این مطلبو از دست ندید!  حکایتی مادرانه از زباله هایی که بوی مهربانی می دهند // روایت ورود آرتوان به بیرجند

اروپام *۳*۴۹۱*شبس*۱۶۱۳*انتشار دهنده: عبدالله غفاری