گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ ویلیامز روماریو، مهاجم جامائیکایی ۲۳ ساله تیم فوتبال چارلستون باتری که برپایه شنیده ها در حال جابه جایی به استقلال بود، با اعلام شفر، ملحق شدن این بازیکن به جمع آبی […]

جذب مهاجم جامائیکایی از طریق استقلالی ها تکذیب شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ ویلیامز روماریو، مهاجم جامائیکایی ۲۳ ساله تیم فوتبال چارلستون باتری که برپایه شنیده ها در حال جابه جایی به استقلال بود، با اعلام شفر، ملحق شدن این بازیکن به جمع آبی ها تکذیب گردید.

   ویلیامز در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۶ عازم تیم آتلانتا آمریکا شده و پس از ان بصورت بدهیی به تیم چارلستون باتری واگذار گردید و در این تیم ۲۲ بازی انجام داده که حاصل آن ۱۵ گل بوده هست.

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی با ایران جوان عنوان کرد: مهاجم جاماییکایی موردنظر من نیست و این بازیکن را نمی خواهم. بازیکن جامائیکایی حالا در لیگ MLS با یک قرارداد گران نرخ بازی می کند و هزینه بالایی برای فسخ او لازم هست. در مورد جذب بازیکن تازه هر زمان که قطعی گردد، مدیرعامل گفت وگو خواهد کرد.