تاریخ: ۱۰:۵۴ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
جذاب ترین مد های آرایشی در سال ۲۰۱۹

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: نو شدن سال، نه تنهای روی طبیعت لکن روی سبک زندگی ما، از لباس گرفته تا مدل مو و آرایش صورت، نیز تاثیر می گذارد. با آغاز سال ۲۰۱۹،  طراحان برتر جهان ترندهای خود را معرفی کردند که ما در این بخش روی ترندهای آرایشی تمرکز کرده ایم. […]

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: نو شدن سال، نه تنهای روی طبیعت لکن روی سبک زندگی ما، از لباس گرفته تا مدل مو و آرایش صورت، نیز تاثیر می گذارد. با آغاز سال ۲۰۱۹،  طراحان برتر جهان ترندهای خود را معرفی کردند که ما در این بخش روی ترندهای آرایشی تمرکز کرده ایم. اگر شما هم دوست دارید که با تازه ترین مدل های آرایشی که در سال ۲۰۱۹ مد می گردند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برق لب

چندین سال بود که زنان به سمت رژ لب های مات جذب شده بودند اما سال ۲۰۱۹ سالی ست که دیگربار لب های براق را می بینیم. برق لب یکی از ترندهای سال جدید می باشد. خوبی برق لب ها آن هست که علی رغم روغن هایی که دارند، لب های شما را هیدراته نگه خواهند داشت. در نتیجه در زمستان سال کنونی، دیگر خبری از لب های خشک و ترک خورده نیست.

چهره بدون آرایش

جذاب‌ترین ترند‌های آرایشی ۲۰۱۹

خیلی از زنان از این که ساعات طولانی را صرف آرایش صورت شان کند، لذت نمی برند. در حقیقت آنان چهره طبیعی شان را زیادتر دوست دارند. خبر خوب برای این دسته از زنان آن هست که چهره بدون آرایش در سال ۲۰۱۹ مبدل به یک ترند می گردد. در نتیجه به جای این که وقت و پولدر میان جمع ظاهر شوید.

پوست براق

جذاب‌ترین ترند‌های آرایشی ۲۰۱۹

گرچه علامت های این ترند را در سال ۲۰۱۸ نگاه کردیم اما پوست براق در سال ۲۰۱۹ توجهات بیشتری به سمت خود جلب کرده هست. منشا این مد از کشور کره بوده و به لطف اینترنت در نقاط متفاوت جهان نیز محبوبیت خود را کسب کرد. منظور از پوست براق، پوستی روشن، بدون لک و یک دست هست. برای این منظور باید دور کرم پودرها، هایلایترها و رژ گونه ها را خط بکشید و بگذارید که پوست تان خودش را به زیبایی هر چه تمام تر نشان دهد.

رژ لب هلویی 

گرچه کرم پودر و هایلایتر از لوازم آرایش شما حذف شده اما این بدین معنی نیست که دیگر بخش های صورت تان را هم بدون آرایش رها کنید. اتفاقا در ترندهای آرایشی ۲۰۱۹، لب های بولد نقش پررنگی را بازی می کنند. شاید وقتی که گفت وگو از لب های بولد می گردد، نخستین چیزی که به ذهن تان می رسد رژ لب قرمز هست، اما در سال ۲۰۱۹ چنین نیست. در حقیقت شما توان دارید با رنگ های دیگری هم لب هایتان را بولد کنید. سال ۲۰۱۹ سال رنگ های روشن هست. رنگ هایی چون مرجانی، هلوی و حتی صورتی نئون رنگ هایی می باشند که شما توان دارید در این سال بر لبان تان بزنید.

ریمل رنگی

جذاب‌ترین ترند‌های آرایشی ۲۰۱۹

اگر دوست ندارید که لب هایتان را براق یا بولد کنید، توان دارید به مدد ریمل های رنگی به ظاهرتان جذابیت دهید. گرچه رنگ های مختلفی وجود دارند که شما توان دارید به مژه هایتان بزنید اما از نظر کارشناسان رنگ هایی چون صورتی، قرمز یا نارنجی انتخاب خوبی برایتان نخواهند بود. به جای آن به سراغ رنگ های دیگری چون سرمه ای یا آبی بروید.

این مطلبو از دست ندید!  عکس‌های دیدنی برندگان مسابقه سفر نشنال جئوگرافیک

اکلیل

اگر شما هم جزء خانم هایی هستید که عاشق اکلیل و آرایشی اکلیلی می باشند، خرسند باشید زیرا سال کنونی سال شماست. آرایش اکلیلی را نه فقط به عنوان سایه، لکن برای دیگر قسمت های صورت تان مثل خط چشم، ابرو، گونه یا حتی لب هایتان هم توان دارید استفاده کنید.

ابروهای پرپشت و طبیعی

جذاب‌ترین ترند‌های آرایشی ۲۰۱۹

اگر ابروهای پر پشتی دارید شانس با شماست زیرا سال ۲۰۱۹ شما با ابروهایتان به زیبایی هر چه تمام تر خواهید درخشید. ابروهای پر پشت در سال ۲۰۱۸  مورد توجه طراحان مد بوده و همچنان هم محبوبیت خود را محافظت کرده هست. در نتیجه دیگر نیازی نیست که آنان را تماما تمییز کنید. همین که بگذارید رشد طبیعی خود را داشته باشند، کافی ست. البته برای این که ابروهایتان فرم دریافت کنند، توان دارید از حالت دهنده یا ژل ابرو استفاده کنید.

آرایش چشم هندسی

جذاب‌ترین ترند‌های آرایشی ۲۰۱۹

اگر از آرایش معمولی صورت تان خسته شده اید و می خواهید اندکی به آن تنوع دهید، آرایش چشم هندسی گزینه شایسته ای برایتان می باشد. برای این منظور توان دارید از چندین رنگ سایه چشم استفاده کنید و به مدد آنان سایه چشمی زاویه دار و هندسی بکشید. از آنجا که این ترند بسیار بولد هست، چشم ها را به سمت خود جلب می کند، در نتیجه به مژه هایتان هم ریمل بزنید و به آنان حالت دهید تا جذابیت چشم تان را چند برابر کند.

خط چشم رنگی

سال ۲۰۱۹، تمرکز بیشتری روی آرایش چشم دارد. از سایه چشمان اکلیلی و هندسی و رنگی که بگذریم، شما حتی توان دارید خط چشم هایتان را نیز رنگی انتخاب کنید. نه فقط یک رنگ، لکن توان دارید از دو یا حتی سه رنگ برای کشیدن خط چشم کمک بگیرید. خوب ترین رنگ هایی که توان دارید استفاده کنید، رنگ های جواهرات مثل یاقوتی یا زمردی و…

خط چشم گربه ای

خط چشم گربه ای که هواداران بسیاری در میان زنان دارد، در سال ۲۰۱۹ مبدل به یک ترند شده هست. کندال جنر از ستاره هایی ست که در مد شدن این شیوه آرایش تاثیری فراوان داشت. او در ویدیوی آموزشی خود می گوید که نباید دم خط چشم تان را خیلی پهن بگیرید. خوبی این مدل آن هست که به هر مدل چشمی می آید. اگر شما هم می خواهید که چشمان بولد و جذاب تری داشته باشید، خط چشم گربه ای انتخاب خوبی برایتان می باشد.