تاریخ: ۱۷:۳۳ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
جدیدی: نمی‌دانم چرا ضرب‌المثلی (شاخ گاو) را عنوان کردم  به برخی افراد برخورد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز، عباس جدیدی عضو شورای اسلامی شهر تهران هفته پیش  در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود، گفت: شما که ادعا می کنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از پارس نیوز،

عباس جدیدی عضو شورای اسلامی شهر تهران هفته پیش  در واکنش به توئیت یکی از بازیگران سینما که از اعضای ورزشکار شورا انتقاد کرده بود، گفت: شما که ادعا می کنید هنرمند هستی و حتی نمی توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می دهی و دخالت می کنی؟

این حرف واکنش های زیادی در بر داشت تا اینکه امروز جدیدی در شورای شهر تهران گفت: هفته پیش هفته قبل ضرب‌المثلی (شاخ گاو) را عنوان کردم و نمی‌دانم چرا به برخی افراد برخورد.

وی ادامه داد: بعد از حادثه پلاسکو برخی شمشیر را به روی یک گروه خاص بلند کردند و درصدد مشوش کردن اوضاع هستند، این افراد می‌خواهند فرار رو به جلو داشته باشند.

عضو کمیته حقوقی شورای شهر تهران افزود: هفته گذشته ضرب‌المثلی را مطرح کردم که به برخی افراد برخورد ولی من حرف حق را زدم، امروز دیدید که از ضرب‌المثل من رمزگشایی شده است.

همچنین در جلسه امروز شورا هنگام بررسی طرح کمیته حقیقت یاب ، جدیدی در خصوص امضای خود پای این طرح خطاب به اعضای شورا گفت: با امضای من ۱۸ تا شد که چمران  نیز به شوخی گفت: عکسش را هم بگیرید.

مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران نیز در حین بررسی طرح کمیته حقیقت یاب که از سوی اصلاح طلبان شورا مطرح شده بود از ترانه علیدوستی و اصغر فرهادی که به اعتراض سیاست‌های نژادپرستی ترامپ در اسکار حاضر نشدند نیز تشکر کنم.

بر اساس این گزارش، در جلسه امروز هنگام ارائه گزارش دبیر شورایان منطقه ۲۰ برخی اصلاح طلبان شورا به مشکلات که مطرح می شد گوش نمی دادند و برای خود جلسه ای تشکیل داده بودند که مورد اعتراض شورایاران قرار گرفت و دقایقی شورا ملتهب شد.

این مطلبو از دست ندید!  پابرهنه بودن در طبیعت باعث بهبود مهارت های حرکتی کودک می گردد

نماینده شورایاری منطقه ۲۰ در صحن علنی خطاب به اسماعیل دوستی با صدای بلند گفت: ما آمده‌ایم اینجا تا مشکلات مردم را عنوان کنیم و شما بشنوید نه اینکه جلسه بگذارید.

همچنین در جلسه امروز مرتضی طلایی نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح کمیته حقیقت یاب  گفت:  من که جلوی دشمنان ایستادم و دخترم را از گروگانگیرها نجات دادم، حالا می‌گویید از حقوق مردم دفاع نکردم.

وی گفت: یک پیشنهادی درخصوص تشکیل کمیته حقیقت یاب ایجاد شد و ما هم نظرمان را اعلام کردیم ، مگر می‌شود در دفاع از حقوق مردم شک و تردید کنم.

نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: برخورد سیاسی نکنید و عنوان نکنید طرفداران شهردار این طرح را امضا نکردند، چراکه ما طرفدار قانون و حمایت از مردم و حق هستیم و برای ما شهردار و رییس جمهور هرکه می‌خواهد باشد، چراکه ما از قانون و مردم حمایت می‌کنیم.

طلایی با بیان اینکه ما حرفمان این است که رییس جمهور، مجلس و قوه قضاییه برای بررسی ابعاد حادثه پلاسکو وارد عمل شوند، گفت: به همین دلیل لازم است شورا بررسی‌های سایر دستگاه‌ها را جمع‌آوری و بررسی کند.

طلایی با بیان سه بار قسم جلاله، ادامه داد: دو کمیته دیگر در شورا برای بررسی ابعاد پلاسکو تشکیل شده و تشکیل سومین کمیته لازم نیست.

نائب رئیس شورای شهر تهران  خطاب به سرخو که طلایی را مورد انتقاد قرار داده بود، گفت: نامه دست شما بود،  چرا منتشر می‌کنید؟

وی ادامه داد: من اهل جار و جنجال نیستم. یک طرح آوردید و ما پیشنهاداتی داشتیم اما جور دیگری مخابره کردید.