گروه: ورزش
تاریخ: ۱۵:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
جام  الماس خلیج فارس جزو مسابقات الیت قرار گرفت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با درخواست مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان و موافقت مسئولان فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام(IFBB) مسابقات جام الماس خلیج فارس ایران جزو مسابقات الیت قرار گرفت. ورزشکارانی که در سراسر دنیا در مسابقاتی که جزو رقابت های الیت رقابت کرده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، با درخواست مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان و موافقت مسئولان فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام(IFBB) مسابقات جام الماس خلیج فارس ایران جزو مسابقات الیت قرار گرفت.

ورزشکارانی که در سراسر دنیا در مسابقاتی که جزو رقابت های الیت رقابت کرده اند و امتیاز به دست آورده اند؛ می توانند امتیاز مسابقات الیت در جام خلیج فارس را هم کسب کنند تا بتوانند در پایان سال در رنکینگ الیت حائز مقام بالا شوند.

مسابقات الیت مثل لیگ سالانه تمام رشته های ورزشی دیگر است که ورزشکاران در زمان های مختلف در چارچوب مسابقات حضور پیدا می کنند و امتیاز کسب می کنند. امتیاز این رقابت ها در نهایت جمع می شود و در پایان رقابت ها هر ورزشکاری که امتیاز بیشتری کسب کند به عنوان نفر اول معرفی می شود و در پایان به پر امتیاز ترین فرد پاداش پرداخت می شود.