گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
جامعه کلیمیان از کاندیدای خاصی حمایت نمی کند/ دعوت از کلیمیان برای حضور در انتخابات

سیامک مره‌صدق در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: همه کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان برای جامعه کلیمیان مورد احترام است. اما بنده به عنوان نماینده جامعه کلیمیان در مجلس از کاندیدای خاصی حمایت نمی کنم چون کلیمیان همچون سایر مردم ایران دارای نظرات مختلفی هستند و این حق را به خود نمی دهم که از یک […]

سیامک مره‌صدق در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: همه کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان برای جامعه کلیمیان مورد احترام است. اما بنده به عنوان نماینده جامعه کلیمیان در مجلس از کاندیدای خاصی حمایت نمی کنم چون کلیمیان همچون سایر مردم ایران دارای نظرات مختلفی هستند و این حق را به خود نمی دهم که از یک فرد خاصی پشتیبانی و حمایت کنم.

وی ادامه داد: بر این اساس جامعه کلیمیان از کاندیدای خاصی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت نمی کند اما توصیه ام به ایرانیان کلیمی شرکت فعالانه در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها است و اگر جایی اخباری از قول جامعه کلیمی درباره حمایت از کاندیدای خاصی منتشر شده و یا می شود آن نظر شخصی است و نظر رسمی جامعه کلیمیان محسوب نمی‌شود.

نماینده کلیمیان در مجلس تاکید کرد که شرکت در انتخابات وظیفه و حق ملی است. توصیه ام به هم کیشانم این است که در هر دو انتخابات شرکت  کنند چون به نظر میرسد به  دلیل جو مناظره ها، انتخابات شوراها در سایه قرار بگیرد، حال اینکه شوراها به دلیل تاثیر در زندگی روزمره مردم در شهرها وروستاها از اهمیت ویژه ای برخوردارند و باید به  اندازه انتخابات ریاست جمهوری پررنگ و پر اهمیت دیده شوند.

انتهای پیام