تاریخ: ۱۵:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
جامعه دکتری هرات افغانستان برای مساعدت به زلزله زدگان اظهار آمادگی کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، «محمد عارف شهرام» روز دوشنبه در ملاقات با «محمود افخمی» سرکنسول ایران در هرات مراتب تاسف و تأثر خود را نسبت به واقع شدن زلزله موخر در نزدیکی مرز مشترک دو کشور ایران و عراق اظهار و با بازماندگان این سانحه، دولت و ملت ایران، ابراز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، «محمد عارف شهرام» روز دوشنبه در ملاقات با «محمود افخمی» سرکنسول ایران در هرات مراتب تاسف و تأثر خود را نسبت به واقع شدن زلزله موخر در نزدیکی مرز مشترک دو کشور ایران و عراق اظهار و با بازماندگان این سانحه، دولت و ملت ایران، ابراز همدردی کرد.
شهرام به نمایندگی از جامعه پزشکان، با اشاره به مساعدت های مستمر جمهوری اسلامی ایران ایران به مهاجران افغان و علاوه بر این انجام طرح های زیر بنایی و عمرانی در افغانستان از ملت ایران ابراز تشکر نمود و گفت: این آمادگی وجود دارد که هر نوع مساعدت و خدمتی را که دولت برای مجروحان این سانحه احتیاج بداند جامعه دکتری هرات ارایه کند.

افخمی نیز در ملاقات از ابراز همدردی و اظهار آمادگی جامعه دکتری هرات تشکر نمود و این اقدام را علامت صمیمت و نزدیکی دو ملت بزرگ ایران و افغانستان و سطح بالندگی مردم هرات عنوان کردند.
او اظهار آمادگی برای ارایه مساعدت به زلزله زدگان ایران را در شرطهای که خود افغانستان با مشکلات عدیده ای رو به رو هست، علامت سخاوت و بزرگی ملت نجیب و با فرهنگ هرات برشمرد .

این مطلبو از دست ندید!  برگزاری نمایشگاه هنرجویان عکاسی در بجنورد

افخمی با اشاره به سرعت توسعه های دکتری در افغانستان بویژه در استان هرات، از استمرار مشارکت ها علمی بین جامعه دکتری هرات و ایران استقبال کرد و اضافه کرد: از هرگونه مساعدتی برای تعمیق این مشارکت ها دریغ نخواهیم کرد.
۳
آساق*۲۹۱*۱۱۰۴**۱۱۴۴
* انتشار یافتن دهنده: علیرضا جباری