تاریخ: ۱۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش در این مطلب قصد داریم به معرفی جاذبه های گردشگری مراكش برای شما دوستان عزیز بپردازیم . در ابتدای مطلب به صورت مختصر و مفید مراکش را از نظر موقعیت جغرافیایی مورد بحث قرار می دهیم . سپس به بررسی جاذبه های گردشگری مراكش خواهیک پرداخت . امیدواریم این مطلب مورد […]

جاذبه های گردشگری مراكش

در این مطلب قصد داریم به معرفی جاذبه های گردشگری مراكش برای شما دوستان عزیز بپردازیم . در ابتدای مطلب به صورت مختصر و مفید مراکش را از نظر موقعیت جغرافیایی مورد بحث قرار می دهیم . سپس به بررسی جاذبه های گردشگری مراكش خواهیک پرداخت . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد . با ما همراه باشید.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

مراکش که در شمال غربی آفریقا است و اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه مجاورت دارد. این کشور که بیابان های بیشتری دارد که در تابستان با گرمای خود خیلی داغ است که شبیه به هیچ جای دیگری در دنیا نیست,بلکه تـپه های شنی صحرای مراکش خیلی دیدنی و جذاب است که چادر های صحرا نشین های مراکش این بیابان و صحرا را دیدنی تر کرده اند,اگر شب به این صحرا بروید و یکـی از این چادر ها استراحت نمایید ,شب خوبی را خواهید توانست سپری نمایید چون وجود بیابان تاریک و آسمانی پر ستاره به شما آرامش خوبی می دهد.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

مکان های دیدنی سفر یه مراکش :كلیسای نوتردام، نیومدینا، مدرسه علـی بن یوسف، قصر البدیع و  آبشار اوزود كه آبشاری هست به ارتفاع ۱۱۰ متر ,مکان های شاخص و جاذبه های گردشگری مراکش است که شما خواهید توانست برای بازدید از این محل ها پیش از سفر به مراکش برنامه ربزی نمایید .

در کشور مراکش ,دیدنی های بیشتری وجود دارد که زیـادتر گردشگران به شهر مراکش سفر می نمایـند .وجود معماری زیبا در این شهر و ضمناً جاذبه های تاریخی این شهر که به شهر جادویی مشهـور می باشد.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

 

باغ ماژرول مراکش

یکـی از نقاط دیدنی و تفریحی مراکش باغ ماژرول است که پـس از بازدید از این باغ در ذهن شما می ماند.چون وجود به خاطر ترکیبات بیش از ۳۰۰ گونه گیاهی از گوشه كنار دنیا که تمام هم رنگ هستنـد و تهیه فضای ویـژه و زیبا را فراهم کرده و ضمناً بهره گیری از رنگ آبی بر روی دیوار های باغ که فضا را دو مساوی زیبا تر کرده می باشد.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

 

بازار جماع الفنا

اگر اهل خرید می باشید قطعا به بازار بازار جماع الفنا مراکش سر بزنید.این بازار خیابانی تنگ و باریك که شلوغ است بسیار مشهـور است در مراکش که شما خواهید توانست در این بازار پارچه‌های مراكشی و ادویه‌های محلی‌ خریداری نمایید و چنان چه هم می خواهید سرگرمی و تفریحی در بازار داشته باشید خواهید توانست برای دیدن تصویر رقص مارها و آكروبات بازی میمون‌ها در بازار جماع الفنا بروید و سرگرم شوید.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

 

مسجد كتیبه

مسجد كتیبه از محل های تاریخی مراکش است که قدمت تاریخی دارد و قشنگی ویژه ای بنای مسجد دارد .وجود مسجد بزرگ در مراکش که سومین مسجد بزرگ دنیا پـس از مسجدالحرام و مسجد النبی هست که این مسجد روی اب است و خیلی دیدنی می باشد.

جاذبه های گردشگری مراكش

جاذبه های گردشگری مراكش

خب دوستان به پایان مقاله جاذبه های گردشگری مراكش رسیدیم . البته مراکش دارای دیدنی هی بسیار زیادی دیگری است که در این مقاله نیامده است . برای اطلاعات بیشتر می توانید سایر پست های این سایت را مشاهده نمایید .