گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
جاده های کرمان، از ناامن ترین جاده های کشور

مدیرکل راه‌وشهرسازی شمال استان کرمان با اشاره به وضع جاده‌های استان کرمان گفت: متاسفانه استان کرمان در سال سابق در رده یکی مانده به آخر کشور از جنبه امنیت جاده‌ها جای گرفت، به طوری که که بالغ بر ۶۰۰ نفر در جاده‌های استان کشته گردیدند. ‌به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ‌ ایسنا‌، […]

مدیرکل راه‌وشهرسازی شمال استان کرمان با اشاره به وضع جاده‌های استان کرمان گفت: متاسفانه استان کرمان در سال سابق در رده یکی مانده به آخر کشور از جنبه امنیت جاده‌ها جای گرفت، به طوری که که بالغ بر ۶۰۰ نفر در جاده‌های استان کشته گردیدند.

‌به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ‌ ایسنا‌، “محمدمهدی بلوردی”

   وی با اظهار اینکه استان تهران نخستین استانی بود که طرح جامع حمل و نقل استانی خود را به تصویب رساند، گفت: استان کرمان به عنوان سومین استان کشور هست که طرح جامع حمل و نقل آن به تصویب رسانده هست.

..

از دیگر موراد طرح شده در این طرح هست، گفت: در طرح جامع حمل و نقل استان کرمان برنامه‌های بالادستی و فرادستی و علاوه بر این طرح‌های آمایشی نیز دیده شده هست.

.. بلوردی با اشاره به خطوط ریلی موجود در سطح استان کرمان اضافه کرد: ضروری هست به طرف ازدیاد ریل در استان کرمان حرکت کنیم درکنار آنکه در حوزه دریایی نیز به سبب اینکه استان کرمان به بندرهای دریایی نزدیک هست ضروری هست تاثیر بندرهای شهید رجایی، جاسک و .

را در حوزه کرمان در نظر دریافت کنیم.