ثبت نامه ۷۰۰ نفر فوق لیسانس و بالاتر در حوزه انتخابی آزادشهر و رامیان برای اشتغال

0
اشتراک

ثبت نامه ۷۰۰ نفر فوق لیسانس و بالاتر در حوزه انتخابی آزادشهر و رامیان برای اشتغال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتر آزاد٬ علیرضا ابراهیمی نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در بین دو نماز جمعه و عصر در رابطه با سایت زباله اظهار کرد: اینکه امام جمعه محترم شهرستان می گوید سایت بازیافت آزادشهر مشکل جدی شهر ما است و غریب بر ۷ سال است که مشکل زیست محیطی ایجاد کرده٬ حرف درستی است.

ابراهیمی ادامه داد: تا به امروز مکاتبات زیادی انجام شده اما جوابی دریافت نکردهایم. در ۳ روز پیش در جمع اعضای شورای شهر پیشنهاد کردم که ٬ اعضای شور ای شهر٬ اعضای شورای تامین شهرستان٬ امام جمعه شهرستان و بنده حقیر همه با هم صورت جلسه ای را تنظیم کنیم و به پلیس راهور اجازه دهیم تا از ورود زباله به شهرستان جلوگیری کند تا بعد مسئولین استانی حاضر شوند و جواب مردم این شهر را بدهند.
نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد من این استت٬ همه با هم٬ در کنار هم برای حل مشکل جدی شهرستان اقدام کنیم.

وی سپس به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عملکرد خود در این ۸ ماه پرداخت و گفت: در طول این ۸ ماه همه نگاهم این بوده که بتوانم بر اساس فرمایش امام راحل نشان بدهیم که هرچه خیر و پیشرفت و ترقی است از آن نظام جمهوری اسلامی٬ خون شهدا و به برکت انقلاب است و هر چه قصور است از کوتاهی ما مسئولین می باشد.

ابراهیمی ادامه داد: برکات نظام و انقلاب را باید به مردم گفت و تلاش کرد نقاط ضعف برداشته شود.در طول همین مدت بنده ۶ ٬ ۷ بار تذکر در موضوعات مختلف به مسئولین دادم. مشکلات متعددی وجود دارد٬ اما تنگناهای اقتصادی٬ تحریم ها بضاعت ها را کمتر کرده است. باید تلاش بیشتری شود به تعبیر حضرت آقا با اقتصاد مقاومتی را جدی تر باید برخورد کنیم.

نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی افزود: در این مدت در دفاتر خود سعی کرده ام شان و منزلت و قداست مردم حفظ شود زیرا بر این اعتقادم که مردم ولی نعمت این انقلاب و این نظام هستند.

وی در ادامه گفت: بنده به مسئولین شهرستان گفتم که حاضر هستم که هر خدمتی را انجام دهم و اگر مشکلی در تهران است برای تسریع در حل آن رایزنی کنم. مردم ما در بحث بهداشت و درمان مشکل جدی دارند. نه پزشکی و نه امکانات و تجهیزات پزشکی ای که انشا ا… با آمدن وزیر بهداشت این مشکلات مرتفع شود.

ابراهیمی در رابطه با شرکتهای بدون مجوز اقتصادی عنوان کرد: شرکتهای بدون مجوز که فعالیتهای اقتصادی می کنند در کشور خیلی زیاد شده است. و این موضوع برای مردم مشکل ایجاد می کند.

شرکت پرهام مشکل بزرگی برای مردم شهرستان بود. خیلی ها با من تماس گرفتند به امام جمعه محترم به فرماندار محترم تماس گرفتند و ما هر کجا که توانستیم رایزنی کردم و همچنان پیگیر این موضوع هستیم.

نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر و رامیان ادامه داد: ۳ روز پیش با دادستان جلسه ای داشتم و وی اظهار کرد٬ فرد دیگری در شهر آزادشهر آمد و با همان مدل شرکت پرهام فعالیت کرد٬ متاسفانه باز هم مردم رفتند و پول دادند. ما این شرکت را پلمپ کردیم اما این شرکت الان در گنبد فعال است.

وی افزود: مردم کمک کنند که ما و خودشان به مشکلات نیفتیم. واقعا پول در آوردن در این زمانه سخت شده است پس سعی کنیم به راحتی آن را از دست ندهیم.

ابراهیمی در مورد قضیه شرکت پرهام اعلام کرد: ما داریم پیگیری می کنیم اما بحثهای قضایی نیاز به زمان دارد.

نماینده مردم شهرستانهای آزادشهر و رامیان در رابطه با کارگران معدن البرز شرقی گفت: این عزیزان نیز مشکل جدی ای دارند. بنده طرح سوال از وزیر صنعت و معدن را به همراه ۷ نماینده دیگر امضاء کردیم و تحویل دادیم. این کارگران معدن ۷ ماه است که حقوق نگرفته اند٬ مسئولین استانی باید پاسخگو باشند.

وی در رابطه با بیکاری اظهار کرد: ما در دفتر ارتباط مردمی تاکنون ۳۰۰۰ نامه گرفته ایم و ارجاع داده ایم و ۵۰ درصد نامه ها پاسخ داده شده است. متاسفانه ۷۰۰ نفر فوق لیسانس به بالا برای اشتغال ثبت نام کرده اند. در کشور ۵ میلیون تحصیل کرده بیکار داریم و سالی ۱ میلیون به انها افزوده می شود و این درحالی است که تکلیف دولت ۹۰۰ هزار شغل در سال است و این یعنی یک چالش جدی که کشور با ان روبرو است.

ابراهیمی در رابطه با دریافت تسهیلات برای کار آفرینان اعلام کرد: ۱۲۸ نامه جوانهای کار آفرین را به بانکها معرفی کردیم و از بانکها بیش از ۱۰۰ پاسخ گرفتیم که این موضوع بنده را خیلی خوشحال کرد.

وی در پایان گفت: برای کمک به شهرداریها بیش از ۱ میلیارد کمک گرفتیم که بین شهرداریها با توجه به مشکلاتشان تقسیم خواهیم کرد. بحث گاز چشمه ساران و آب بندان وامنان و مشکلات روستاها را پیگیری کرده و خواهم کرد. اما قضاوت با مردم شریف حوزه انتخابی بنده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.