تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
ثبت اسم ۱۸۹۲۰ معلول در بانک معلوماتی بهزیستی استان زنجان

فرهاد میرزایی روز پنجشنبه در عنوان کرد و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان بر مبنای مفاد قانون جامع پشتیبانی از معلولان ۱۸ هزار ۹۲۰ معلول جسمی و حرکتی، معلولان جسمی و حرکتی،ذهنی، کم بینا و نابینا، ناشنوا تحت پوشش در بانک معلوماتی ثبت کرده هست. میرزایی اضافه کرد: […]

فرهاد میرزایی روز پنجشنبه در عنوان کرد و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان بر مبنای مفاد قانون جامع پشتیبانی از معلولان ۱۸ هزار ۹۲۰ معلول جسمی و حرکتی، معلولان جسمی و حرکتی،ذهنی، کم بینا و نابینا، ناشنوا تحت پوشش در بانک معلوماتی ثبت کرده هست.

میرزایی اضافه کرد: حوزه توانبخشی ارزش فراوانی دارد و خدمات مکرری با توجه به نوع و شدت معلولیت دربردارنده خدمات نگهدارىی، تعلیمی، توانبخشی بصورت هر روز و هزینه های تحصیلی به گروههای تحت پوشش عرضه می شود.
به گفته وی، علاوه بر آن خدمات دیگری از قبیل پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و یارانه ها به معلولان، سازمان های مردم نهاد و جایگاه ها غیر دولتی تحت پوشش این اداره کل پرداخت می شود.
معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان دنبال کرد: تمامی وسایل مساعدت توانبخشی به غیر از ویلچر الکترونیکی، بصورت رایگان بعد از احتیاج سنجی در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، توانبخشی مبتنی بر جامعه ( C.B.R ) B.R R ) بعنوان یک سیاست های برای ترقی دسترسی به خدمات توانبخشی برای معلولان کشورهای در حال پیشرفت شمرده می شود و با اهمیت ترین ماموریت C.
7320/6085
خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار: رویا رفیعی