گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۲۱ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۳

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی پیرحسین لو مشاور رسانه‌ای معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به فعال شدن سیستم مای تهران برای خبرنگارانی که تقاضاکننده کارت بلیت خبرنگاران هستند، گفت: این سیستم از صبح امروز فعال شده و تا چهارشنبه ۲۸ تیرماه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی پیرحسین لو مشاور رسانه‌ای معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به فعال شدن سیستم مای تهران برای خبرنگارانی که تقاضاکننده کارت بلیت خبرنگاران هستند، گفت: این سیستم از صبح امروز فعال شده و تا چهارشنبه ۲۸ تیرماه فعال می باشد.

وی تصریح نمود: خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به سیستم عرضه شده مدارک خود را برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری ارسال ننمایند.

مشاور رسانه‌ای معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اهتمام بر اینکه زمان اشاره شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، گفت: نام های خبرنگارانی که در دوره نخست ثبت نام کردند برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری به شرکت مترو ارسال شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  توضیح درباره اجرای تئاتر‌های لاکچری و احتمال ورود سرمایه مشکوک به هنر نمایش/ باندبازی به سالن‌های تئاتر رسید؟/ تشریح چارچوب قانونی نظارت بر محتوای آثار نمایشی