گروه: زنان
تاریخ: ۲:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
تیم هیات آمل حریفان لیگ دسته یکی خود در فوتسال زنان کشور را شناخت

نایب ریاست هیات فوتبال آمل در امور زنان پنجشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که ارگان لیگ فوتسال گروه بندی تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال زنان را اظهار کرد که براین اساس تیم هیات فوتبال آمل در گروه سوم این رقابت ها با تیم های فرهنگ ایثار ایرانیان تهران ، […]

نایب ریاست هیات فوتبال آمل در امور زنان پنجشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که ارگان لیگ فوتسال گروه بندی تیم های حاضر در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال زنان را اظهار کرد که براین اساس تیم هیات فوتبال آمل در گروه سوم این رقابت ها با تیم های فرهنگ ایثار ایرانیان تهران ، ماهان تندیس شهر قم ، نفت امیدیه خوزستان ، جاودان ستاره قربه و شاهد فسا هم گروه گردید.
معظم ساروی اضافه کرد : رقابت های فصل تازه لیگ دسته یک فوتسال زنان باشگاههای کشور سال کنونی با حضور ۲۴ تیم در ۴ گروه ۶ تیمی برگزار می شود.

** بی پولی ، مشکل همه ساله

وی اضافه کرد : سهمیه لیگ دسته یک فوتسال زنان آمل چندین سال هست که با دنبال کنندهی و تلاش های هیات فوتبال آمل و اندک پشتیبانی پولی قسمت خصوصی به دشواری در لیگ حاضر شده و توانسته سهمیه خود را محافظت کند.

وی ابراز امیدواری کرد که تا مجال یک ماه باقی مانده تا شروع پیکارهای لیگ دسته یک ، مدیران شهرستانی، بتوانند با مساعدت پولی و زیرپوشش بردن تیم فوتسال خانم ها آمل با جذب بازیکنان وکادرفنی قوی، تیم را درحد ونام آمل راهی پیکارهای کنند.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار یافتن دهنده : حسن فلاحتی
۷۳۲۷/۱۶۵۴