گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
تیم هندبال نیروی زمینی تهران، هپکوی اراک را در خانه متوقف کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور گرامیداشت دهه فجر، عصر سه شنبه با پنج دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که تیم هپکوی اراک میزبان تیم نیروی زمینی تهران بود. براساس این گزارش، تیم هپکو که تا پایان هفته یازدهم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور گرامیداشت دهه فجر، عصر سه شنبه با پنج دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که تیم هپکوی اراک میزبان تیم نیروی زمینی تهران بود.

براساس این گزارش، تیم هپکو که تا پایان هفته یازدهم با یازده بازی و کسب ۹ امتیاز در میان ۱۰ تیم  شرکت کننده در لیگ برتر در جایگاه هشتم جدول مسابقات قرار داشت، با شرایط بسیار بد روحیه ای و بدون انگیزه در این مسابقه حاضر شد.

در مقابل، تیم هندبال نیروی زمینی تهران که تا پایان هفته یازدهم با انجام یازده بازی و کسب شش امتیاز، در قعر جدول قرار داشت با انگیزه و روحیه جنگنده و پرانرژی با هدف پیروزی پا به میدان گذاشت و از ابتدا آهنگ برتری سر داد.

در نیمه اول بازی تیم نیروی زمینی خوب ظاهر شد و پس از ۳۰ دقیقه تلاش کار را با نتیجه ۱۳ بر ۱۰ به سود خود پایان داد.

در نیمه دوم، تیم هپکوی اراک یک جهش مثبت از خود نشان داد که این روند را به دلیل همان مشکل روحیه ای و انگیزه ای نتوانست ادامه دهد و متوقف شد.

تیم هپکو در این جهش که در نیمه دوم اتفاق افتاد در امتیازهای ۱۴-۱۴، ۱۵-۱۵، ۱۷-۱۷ و ۱۸-۱۸ و حتی در امتیاز ۱۶بر ۱۵ قرار گرفت که می توانست از حریف پیشی گیرد اما در نهایت مشکلات مالی که بر تیم هپکو سایه انداخته، اجازه نداد این وضعیت ادامه پیدا کند.

در نهایت بازی با تمام فراز و نشیب های خود با نتیجه ۲۴ بر ۲۱ به سود تیم نیروی زمینی تهران پایان یافت و این تیم یک پیروزی برای رسیدن به جایگاه بهتر در جدول برای خود ثبت کرد.